Top
 

Kim jesteśmy

Kinga i Wojtek

Kinga Staszewska – 38 lat, menedżer sportu, instruktorka fitness, instruktorka narciarstwa zjazdowego, narciarstwa wodnego, gimnastyki korekcyjnej oraz animacji czasu wolnego. Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie – kierunek wychowanie fizyczne, specjalność trenersko-menedżerska. Jest autorką wkładek z ćwiczeniami wzmacniającymi do „Gazety Wyborczej”. Pracuje jako instruktorka fitness w warszawskich klubach.
W Kancelarii wykorzystuje swoje doświadczenie zawodowe przygotowując zestawy ćwiczeń wzmacniających i rozciągających dla biegaczy. Prowadzi wraz z Wojtkiem Treningi Wspólne dla Podopiecznych. Kieruje pracą trenerów prowadzących zajęcia z grupami biegaczy. Zarządza też biurem firmy – z wszystkimi sprawami formalnymi należy zwracać się do niej. Jej rekord życiowy na 10 km to 46:28 – poprawiony w 2016 roku o 62 sekundy.

Wojtek Staszewski – 49 lat, trener lekkoatletyki, reporter „Twojego Stylu”, przez wiele lat w „Gazecie Wyborczej”, a także w „Newsweeku”. Wielu biegaczy stawiało pierwsze i drugie kroki według jego planów publikowanych w „Gazecie” i na stronie internetowej www.PolskaBiega.pl. W akcji Polska Biega przygotował w kolejnych latach już kilkudziesięciu czytelników do maratonu – jedni zadebiutowali, inni poprawili życiówki, wszyscy zaczęli świadomie trenować.
W Kancelarii przygotowuje plany treningowe dla klientów indywidualnych, prowadzi wraz z Kingą Treningi Wspólne, opiekuje się biegaczami Uniqa oraz opracowuje ogólne założenia treningowe dla naszych trenerów. Sam ukończył 60 maratonów (najlepszy w 2:49). Zaraża pasją do biegania. Współautor książek „Biegaj z nami” i „Maraton Warszawski- 30 lat wielkiego biegu”, ma za sobą debiut literacki: „Ojciec.prl”.

KS Staszewscy – zobacz jak pracujemy:

indywidualne biegowe plany treningowe Warszawa
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony