Top

UWAGA ZAPISY OTWARTE! Mini-Obóz 2019

KS Staszewscy / UWAGA ZAPISY OTWARTE! Mini-Obóz 2019

MINI OBÓZ  BIEGOWY RABKA ZDRÓJ – MARZEC 2019 R.

Idealny bodziec treningowy przed wiosennym sezonem startowym. Przygotujesz optimum formy na marcowe/kwietniowe półmaratony/maratony albo dziesiątki lub biegi górskie. Poznasz i przećwiczysz nowe środki treningowe. Spędzisz czas w świetnym, sportowo zakręconym gronie i zachwycającym górskim miasteczku. Przeżyjesz najlepszy weekend marca.

Poziom treningów? Dostosowany do każdego biegacza na obozie. Nie musisz się martwić, że jesteś za wolny albo za szybki – zmęczymy Cię akurat ;- ). Wystarczy, że zgłaszając się na min-obóz potrafisz biec ponad godzinę bez przerwy.

Kiedy? Od czwartku 7 marca wieczorem do niedzieli 10 marca w południe.

Gdzie? Rabka-Zdrój, nowoczesny Ośrodek Wypoczynkowy Ela z basenem i strefą spa (zobacz TUTAJ). Zakwaterowanie  w pokojach dwu i trzyosobowych. W specjalnej cenie dla obozowiczów (8 pln) basen oraz sauna fińska, grota solna.

Szczegóły:

Zaczynamy kolacją w czwartek o godzinie 19.00 i wieczornym krótkim treningiem (nocne bieganie po górach, zabieramy czołówki). Kończymy śniadaniem w niedzielę i ostatnią wycieczką biegową (koniec mini obozu około godziny 13.00).

A w piątek i sobotę? Rano  wycieczki biegowe po Gorcach (Uwaga! Nowość: góra Szumiąca, tam jeszcze nie byliśmy). Po południu – treningi siły biegowej, siły dynamicznej, sprawności ogólnej, wytrzymałości szybkościowej. Dużo przeżyjecie i dużo się nauczycie, promise 😉

Koszt obozu:

  • cena promocyjna obowiązująca do 31 grudnia 2018 r. – 595 pln brutto (w tym 23% VAT)
  • cena standard 645 pln (w tym 23% VAT – od 1 stycznia 2019 r.)

W cenie:

  • Poranne i popołudniowe treningi z trenerami Wojtkiem i Kingą Staszewskimi
  • Noclegi, wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • Konsultacje sportowe z trenerami w sprawach planów, środków treningowych, ćwiczeń uzupełniających.

Dojazd do Rabki-Zdrój we własnym zakresie.

Czekamy na twoje zgłoszenie – kto pierwszy ten szybszy :- ) Maksymalna liczba uczestników – 25 osób.

Masz pytania? Napisz: bieganie@ksstaszewscy.pl
Chcesz się zgłosić? Adres ten sam: bieganie@ksstaszewscy.pl

Czekamy na twój mail – Kinga i Wojtek Staszewscy

staszewskibiega_ksstaszewscy
171
 Zdjęcia
456
 ludzie
566
 Następujący
Bombowy czwartek! Długie wybieganie 🏃🏻w drodze do pracy (tempo easy 5:28 min./km więc ok). A po pracy Kinga ❤️ przyrządza bombę węglowodanową, zdrową na maksa 👍 #ksstaszewscy #kingajestsuper #salata #awokado #gruszka #orzechyKS Staszewscy 🏃🏼‍♀️🏃🏻zaczęli Nowy Rok od opowiadania w #tvn24 #jakzaczacbiegac - o godzinie 8.10 😱 Najważniejsze: zacznij DZIŚ! Jutra nie ma! 😀Potem fota z @Robert Kentereit i Kinga pędem ruszyła na trening outdoorowy z Podopiecznym. A ja wrzucam tę fotę między seriami pompek na treningu indoorowym własnym 👍 #ksstaszewscy #nowyrok2019 #wstajesziwiesz #itrenujeszTu możesz przeczytać o bieganiu w Wigilię w bieli:  https://ksstaszewscy.pl/sniegi-na-wysokosciach/ A tu o marcowym mini-obozie w Rabce, na który wyznaczałem właśnie tę trasę: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-2018/. #ksstaszewscy #lubonwielki #zimawgorach #wszystkiegonajlepszegoNajprostsze życzenia świąteczne. Najszczersze. Prosto z Rabki, z drogi na Luboń Wlk. 🌲🎁❤️😃 Kinga i Wojtek #ksstaszewscy #christmas #runninginsnow #zyczeniaswiateczne #lovelovelove #szczerzePodaruj bliskim BIEGANIE 🏃🏼‍♀️🏃🏻🎁🌲 Kliknij i będziesz mieć super prezent do wydrukowania w kilkadziesiąt minut 👍📲❤️ https://ksstaszewscy.pl/bon-prezentowy-na-bieganie/ #bieganie #podchoinka #bonprezentowy #voucher #nowapasja #zmianaFinisz dzisiejszej 10do10 czyli treningowego wyścigu na 10 km do wspólnej mety w Lesie Kabackim. Wyniki za pół godziny na KS Staszewscy - Trenuj Bieganie na FB. Dzięki za wspólne emocje 😃 #ksstaszewscy #10do10 #laskabacki #powitaniezimyStartowaliśmy w pierwszym, premierowym parkrunie Warszawa Pole Mokotowskie (każda sobota 9.00). Szybka piątka. Przynajmniej dla naszej Podopiecznej Iwony (górne zdjęcia), która pobiegła ok. 22:30 i wyprzedziła trenerkę Kingę (która robiła trening progowy). Eliza (dolne foto) - trening easy. A trener Wojtek - trening porażki na początek sezonu, nie byłem nawet w dwudziestce. Tak się zaczyna praca pod wiosenne medale 👍 #parkrunpolemokotowskie #ksstaszewscy #staszewskibiega #odfakapudosukcesuOdkrycie tygodnia: woda z cytryną jest pyszna. Trzeba tylko odstawić cukier i za jakiś czas woda z cytryną przestaje być kwaśna, staje się pachnąca, aromatyczna, lemoniadowa. Towarzyszy mi dziś w pracy i czuję, że zaproszę ją na stałe do swojego życia 💻🏃🏻📲😀👍Tak było w marcu’18 na mini-obozie biegowym. Uwielbiam to zdjęcie, my styrani podbiegami w brei, krajobraz polodowcowy. Tak będzie pewnie na mini-obozie w marcu’19. 🏃🏼‍♀️Zapisy otwarte: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-2018/ 🏃🏼‍♀️A tu krótka literatura na blogu: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-bedzie-w-marcu/ 🏃🏼‍♀️