Top

Obóz 2019

KS Staszewscy / Obóz 2019

MOBILNY Obóz Biegowy w Beskidzie Sądeckim 31.07-4.08 2019 r.

OBÓZ BIEGOWY, który BIEGNIE – po kultowej trasie Setki (Biegu Siedmiu Dolin) w Krynicy. 4 noclegi w schroniskach/hotelach. 5 dni biegania po Beskidzie Sądeckim – rano wycieczka biegowa, po południu krótki akcent. Kinga i Wojtek Staszewscy – trenerzy, którzy warsztat mają nawet w plecaku. Termin: 31 lipca – 4 sierpnia 2019 r. (od środy do niedzieli). Początek i koniec pętli w Krynicy.

Obóz biegowy, na którym codziennie będziesz mieć nowy widok za oknem! Zaczynamy i kończymy w Krynicy. Przebiegamy w 5 dni ponad 100 km w Beskidzie Sądeckim. Bodziec treningowy zarówno dla biegaczy górskich, jak i dla tych, którzy na obozie w górach chcą przygotować formę na płaskie biegi na szosie.

Noclegi (kolejno):

 1. Schronisko na Hali Łabowskiej (spójrz TUTAJ) – pokoje wieloosobowe (integracja jak na koloniach)
 2. Schronisko na Przehybie (TUTAJ) – również pokoje wieloosobowe (taki mamy klimat)
 3. Ski Hotel w Suchej Dolinie (TUTAJ) – pokoje dwuosobowe (elegancja-Francja i przepak – szczegóły niżej)
 4. Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort (TUTAJ) – pokoje dwuosobowe (mega wypas na zieloną noc)

Jak to będzie wyglądało?

Zbiórka w Krynicy, biegniemy całym obozem trasą Setki – przez Jaworzynę Krynicką, Runek na Halę Łabowską. Po południu trening jakościowy w terenie – siła biegowa i technika zbiegów. Kolejny dzień… – zobaczycie na miejscu: wielka wycieczka biegowa, konkretny trening, warsztaty treningowe, przepak w Suchej Dolinie, rywalizacja i integracja sportowa, której nie da się zapomnieć.

O co chodzi z tym przepakiem?

Każdy z uczestników rusza w drogę tylko z plecakiem biegowym – musi zabrać rzeczy na 2 i 1/2 dnia [da się tak spakować, przećwiczyłem to w zeszłym roku – przyp. Wojtek]. Ale przed startem w Krynicy zostawia drugi zestaw ciuchów i power banków – który będzie na niego czekał w Suchej Dolinie. Tam może zostawić pierwszy zestaw, który dotrze do Krynicy na zamknięcie obozu.

W cenie:

 • Poranne i popołudniowe treningi z trenerami Wojtkiem i Kingą Staszewskimi
 • Noclegi (schroniska i hotele)
 • Pościel (nie trzeba brać śpiworów)
 • Wyżywienie  – wspólne śniadania (pozostałe posiłki we własnym zakresie z menu w schroniskach i hotelach)
 • Konsultacje sportowe z trenerami w sprawach planów, środków treningowych, ćwiczeń uzupełniających
 • Warsztaty biegowe “Zostań swoim trenerem”
 • Gry i zabawy sportowe, realizacja różnorodnych środków treningowych w formie olimpiady obozowej
 • Warsztaty stretchingowe
 • Techniczna koszulka biegowa – pamiątka z obozu
 • Przepak w hotelu w Suchej Dolinie (transport rzeczy w obie strony)
 • W hotelu w Wierchomli: sauna sucha, łaźnia parowa, basen i siłownia

Ponadto za dodatkową opłatą zgodnie z cennikami hoteli (3./4. nocleg):

 • masaże autorskie, zabiegi pielęgnacyjne
 • masaże lecznicze
 • masaż sportowy, masaż powysiłkowy
 • strefa Wellness (jacuzzi, sauna infrared i in.)

Koszt obozu:

 • cena promocyjna obowiązująca do 31 marca 2019 r.: 849 PLN
 • cena standard po 31 marca 2019 r.: 949 PLN

Dojazd do Krynicy-Zdrój we własnym zakresie.

Wystarczy mały plecak, chęć do biegania i chętnie półmaraton w CV. Czekamy na twoje zgłoszenie – kto pierwszy ten szybszy :- ) Maksymalna liczba uczestników – 25 osób.

Masz pytania? Napisz: bieganie@ksstaszewscy.pl
Chcesz się zgłosić? Adres ten sam: bieganie@ksstaszewscy.pl

Czekamy na twój mail – Kinga i Wojtek Staszewscy

Jeśli przeczytałeś już tyle, to mamy jeszcze dla Ciebie film z obozu 2017 – wyprawa na Babią Górę w 1,5 minuty:

staszewskibiega_ksstaszewscy
194
 Zdjęcia
473
 ludzie
627
 Następujący
Jeszcze tydzień temu biegaliśmy na obozie w Rabce (fot. z butami). A w niedziele zapraszamy Podopiecznych i Sympatyków na dychę z handicapem w Lesie Kabackim (WuWuA) - chyba już piąta edycja #10do10 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Na zdjęciach jak było miesiąc temu, a na ostatnim - kawa w @ach_cafe gdzie mamy zarezerwowany stolik po biegu i 10-procentową zniżkę dla uczestników biegu. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/272573997005932/?ti=ia #ksstaszewscy #biegajznami #laskabacki #biegdowspolnejmety #achcafeBajeczny wbieg na Turbacz z Obidowej. Szczyt ZUPEŁNIE zmieniony, huragan zniszczył drzewa, widok na Tatry i Babią. Dobrze? Źle? Na pewno inaczej‼️ #obozbiegowy #ksstaszewscy #rabka #wbijajnexttimeMini-Oboz Biegowy w Rabce. Pobiegliśmy w góry i spotkaliśmy wiosnę na zbiegach. A pomysł z pierwszym marcowym przejściem Poniczankj wyszedł spontanicznie od Podopiecznych (brawo Szczepan). Ładnie jak w obrazku, tylko jelenia na rykowisku brakuje (ale dwie sarny na zbiegu z Krzywonia były, Paweł tez widział). #obozbiegowy #grupamlodziezy #rabkazdroj #wiosnawgorachDzień przed startem #obozbiegowy w #rabkazdroj - narty w Białce. Żółta firmowa flaga dziś wieczorem zaczyna biegać po Gorcach i Beskidzie Wyspowym. #treningbiegowy #narty #wyciagkrzeselkowy #bialkatatrzanskaTo jest najbardziej romantyczna pętla na tempo progowe na świecie. 670 m w parku zdrojowym w Rabce. Będzie pięknie, obóz 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️rusza już pojutrze 👍 #ksstaszewscy #biegamy #treningwparku #preczzestadionami #rabkaczekawzywazdalekaW drodze do pracy było 30 km biegiem 🏃🏻 Wiec powrót - metro i wreszcie Veturilo‼️ Najlepszy wynalazek miejski XXI wieku 🚴‍♀️ od dziś powrócił. #staszewskibiega #rowermiejski #porzucciesamochody #bedziecieszczesliwsi #treningdomaratonuNie unikaj pączków 🍩SPALAJ JE‼️ 300 kalorii da Ci energię na pół godziny treningu. #tlustyczwartek #biegamy #ksstaszewscy #nazdrowieLute treningi za nami. Dziś był wstęp do interwałów czyli biegowe przedwiośnie 🏃🏼‍♀️🏃🏻👍 #grupamlodziezy #ksstaszewscy #ekspresjawieczoru #efektwowKto robi podbiegi, ten ma widoki na dobre wyniki 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️. #grupamlodziezy na wtorkowym #treningwspolny z #ksstaszewscy w rekordowym składzie. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć światła miasta (kto bez Googla wie, czyj to kawałek? 😎