Top

Bieg Krutyni dzień przed

KS Staszewscy / Blog  / Bieg Krutyni dzień przed

Bieg Krutyni dzień przed

Kto jest osłem? Dziś rano ja byłem osłem na bank. Miałem zrobić półgodzinne rozbieganie przed startem w Biegu Krutyni.  I do piątego kilometra szło dobrze. 

Nie znalazłem wprawdzie ślicznego jeziorka. Ale mam fotę sprzed roku. 


A potem dotarłem do leśnego skrzyżowania. Na linku z Garmina widać, jak próbuje jednej drogi, drugiej i… dokładam sobie niechcący siedmiokilometrową pętlę. 

Potem dużo picia, makaron, trochę łażenia po Parku Dzikich Zwierząt. Jestem gotowy do biegu. Chciałbym złamać 41 minut na trasie 10 km. A ile dokładnie będzie miała trasa i jaki czas wyjdzie – zobaczymy w sobotę. Bedą tutaj.

Stukam z telefonu, wiec jeszcze kilka zdjęć i do biegu, gotowi, na jutro. Chciałbym być wysoko, a i tak wyżej w klasyfikacji płci będzie Moja Sportowa Żona. Trzymam za nią mocno. 

Na ostatnim zdjęciu MSŻ z Sabiną, która jednak startuje w małym dołku sportowym.

Z dołka jest jedna droga: na górkę. 

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • ok123
  3 czerwca 2017 at 12:13

  Jedni biegają na Mazurach, a inni – na blokowisku… 😉

  Uwielbiam te czerwcowe soboty z Biegiem Ursynowa.
  W moim wypadku wygląda to tak:
  Rano jak co tydzień trzeba zawieźć dzieci na dżudo. Wracam do domu, po drodze jeszcze zakupy w piekarni i w warzywniaku.
  Ciuchy biegowe na siebie i wskakuję na rower (jest 9:35).
  Przypinam go przy starcie na ok. 9:50.Całe dziesięć minut na rozgrzewkę 😉
  Jak co roku idę też sobie popatrzeć na elitę.
  Dobra, strzał, trzeba się włączyć w odpowiednim miejscu.
  Jest balonik na 23 minuty, może w tym roku się uda?
  Lecimy.
  Pogoda znakomita, ok. 15 stopni, słońce, pięknie.
  Ku mojemu zdziwieniu udaje mi się trzymać balonika.
  Dobra, trzeba się spieszyć bo za godzinę dzieci mają basen 😉
  Wyprzedzam balonik po trzecim kilometrze.
  Na czwartym jest już ciężko, ale zdążyłem się przez te parę lat przyzwyczaić.
  Liczę sekundy i wychodzi mi, że zdążę (na metę i na basen… 😉
  Jest!!! Życiówka 22:40!
  No to śmigam uśmiechnięty rowerem do domu.
  Piękna sobota. A tu jeszcze finał Ligii Mistrzów wieczorem…

  Mam nadzieję, że nad Krutynią równie udany dzień!

 • Gerard
  3 czerwca 2017 at 16:32

  Wojtek, powodzenia.
  A w temacie GSB i Wołosatego- udało się bez teleportacji i zawieruszenia dotrzeć do końca czerwonego szlaku ?500 km i 16 dni wędrówki. Żeby było biegowo, mam pytanie do Ciebie. Jakie to teraz może mieć przełożenie na bieganie? Na pewno zrobiłem dużo siły. Na pewno jestem zmęczony. Na co to zdyskontować?

 • Pjachu
  3 czerwca 2017 at 23:04

  GSB – marzenie:-) Gerard gratulacje! 16 dni w Beskidach i Bieszczadach. WOW!!!
  Co do pytania – moja odpowiedź – na szlak Orłowicza

 • Gerard
  4 czerwca 2017 at 19:23

  Pjachu, dzięki 🙂
  GSS poczeka – teraz priorytet ma rodzina z ukochaną małżonką na czele.

 • Staszewski
  5 czerwca 2017 at 19:51

  Ok – zyciowka! Brawo
  Gerard – treningowo zrobiles sporą sile (marszowa). Zdyskontuj to na piątkę i dziesiątkę dokładając trening szybkościowy (dwa różnorodne akcenty w tygodniu) i jednak tez wytrzymałość. A poza treningiem – cudowna rzecz zrobiles, spełniłeś marzenie wielu z nas

 • Julek
  10 czerwca 2017 at 15:30

  Na bieganie w nieznanym terenie polecam załadować sobie Courses do Garmina :-). Wyklikać sobie chociaż mniej więcej założenia pętli, tak że nawet jak się zgubi, to będzie widać w którym kierunku się przebijać. Ja zawsze w ten sposób eksploruje.

Dodaj komentarz

staszewskibiega_ksstaszewscy
167
 Zdjęcia
449
 ludzie
563
 Następujący
Podaruj bliskim BIEGANIE 🏃🏼‍♀️🏃🏻🎁🌲 Kliknij i będziesz mieć super prezent do wydrukowania w kilkadziesiąt minut 👍📲❤️ https://ksstaszewscy.pl/bon-prezentowy-na-bieganie/ #bieganie #podchoinka #bonprezentowy #voucher #nowapasja #zmianaFinisz dzisiejszej 10do10 czyli treningowego wyścigu na 10 km do wspólnej mety w Lesie Kabackim. Wyniki za pół godziny na KS Staszewscy - Trenuj Bieganie na FB. Dzięki za wspólne emocje 😃 #ksstaszewscy #10do10 #laskabacki #powitaniezimyStartowaliśmy w pierwszym, premierowym parkrunie Warszawa Pole Mokotowskie (każda sobota 9.00). Szybka piątka. Przynajmniej dla naszej Podopiecznej Iwony (górne zdjęcia), która pobiegła ok. 22:30 i wyprzedziła trenerkę Kingę (która robiła trening progowy). Eliza (dolne foto) - trening easy. A trener Wojtek - trening porażki na początek sezonu, nie byłem nawet w dwudziestce. Tak się zaczyna praca pod wiosenne medale 👍 #parkrunpolemokotowskie #ksstaszewscy #staszewskibiega #odfakapudosukcesuOdkrycie tygodnia: woda z cytryną jest pyszna. Trzeba tylko odstawić cukier i za jakiś czas woda z cytryną przestaje być kwaśna, staje się pachnąca, aromatyczna, lemoniadowa. Towarzyszy mi dziś w pracy i czuję, że zaproszę ją na stałe do swojego życia 💻🏃🏻📲😀👍Tak było w marcu’18 na mini-obozie biegowym. Uwielbiam to zdjęcie, my styrani podbiegami w brei, krajobraz polodowcowy. Tak będzie pewnie na mini-obozie w marcu’19. 🏃🏼‍♀️Zapisy otwarte: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-2018/ 🏃🏼‍♀️A tu krótka literatura na blogu: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-bedzie-w-marcu/ 🏃🏼‍♀️A kto powiedział, ze przy minus 5 nie jeździ się na rowerze? Na pewno Mały Yoda o tym nie słyszał. #mroz #rower #hardcoreowychlopczykMój syn ma na imię Yoda. Drugie imię. Jak to się stało, co na to Rada Języka Polskiego, a co USC - na blogu: https://ksstaszewscy.pl/maly-yoda-z-warszawy/ #staszewskibiega #ksstaszewscy #malyyoda #wyroznijsieDzisiejszy #parkrunursynów w obiektywie wolontariusza 😎 Na ostatnim zdjęciu asystent 😘 wsiada na rower 👍I ❤️ Veturilo. Roztrenowanie w drodze do pracy: #rowermiejski #warszawa #skarpawarszawska #przyrodawmiescie #ksstaszewscy