Top

Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

KS Staszewscy / Blog  / Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

Rozpoczynamy nowy projekt: Strzał w Dziesiątkę. Przez dwa miesiące, które zostały do Biegu Niepodległości przygotujemy do startu na 10 km dwie osoby, które dziś nie biegają i dystans 10 km jest dla nich galaktyczną abstrakcją. Dadzą radę?

Zanim zobaczycie Olę i Elę, bohaterki Strzału w Dziesiątkę, muszę Wam się zwierzyć z kaca po Krynicy. Jak żyć po tylu miesiącach treningów z Magdą, Asią, Tomkiem i Kubą, kiedy one się skończyły? Jak żyć po całej tej mobilizacji startowej? Po Biegu Siedmiu Dolin, który przeżywaliśmy jako trenerzy, jako biegacze, jako kibice? Po półrocznej biegowej przyjaźni, która – chciał nie chciał – teraz się rozluźni? Jak żyć, panie prezesie?

A Ola i Ela wyglądają tak.


Partnerem naszego projektu jest powstający właśnie portal ProfilAktywny.pl. Będziemy uaktywniać Olę po trzydziestce i Elę po pięćdziesiątce. Popatrz – Ty też możesz. Ela zacznie od 30-minutowego biegania powoli, podbiegów i szybko dojdzie do interwałów. Ola – od składania 3-minutowych odcinków biegu.

Śledź, inspiruj się, dopytuj, dopowiadaj. I zobacz film:

Acha – trampki, które mam na nogach na zdjęciu otwarciowym, to nie nowa moda biegowa, tylko efekt spieszenia się (bo się wywiad przedłużył) i niespakowania do torby sportowej wszystkiego, co się powinno w niej znaleźć.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Amelia
  15 września 2017 at 11:37

  Brawo dziewczyny! Trzymam mocno kciuki. Dacie radę 🙂

 • Marzena
  15 września 2017 at 19:26

  Wspaniały pomysł! Życzę powodzenia i dziewczynom, i trenerom!

 • Wojtek
  15 września 2017 at 22:10

  Dzięki za kciuki i słowa 🙂 Dziewczyny dadzą radę, mają zapał (a wiem to też trochę dokładniej z maili, podzielę się tą wiedzą za tydzień). Byle tylko kontuzje nas nie dopadły.
  Będzie dobrze 🙂

 • Anonim
  19 września 2017 at 18:25

  No proszę, na „mojej” bieżni:)
  Tylko proszę biegać, a nie stać i udawać gimnastykę:)

Dodaj komentarz

staszewskibiega
148
 Zdjęcia
345
 ludzie
275
 Następujący
Kto się ściga (albo ściga treningowo) na biegu z handicapem Dziesiątka do Dziesiątej w Lesie Kabackim w niedziele 23.10? Więcej: https://ksstaszewscy.pl/sportowa-niedziela-23-wrzesnia-2018/Grupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻na wtorkowym Treningu Wspólnym KS Staszewscy nie tylko biegała (podbiegi oraz tempo progowe), ale po raz kolejny zmierzyła się z wyzwaniami ➡️ ćwiczeń kalistenicznych #treningwspolny #motywacja #runishappiness #wiszenietezSensacja archeologiczna w dziedzinie rekreacji! Znalezione w Rabce Zdrój fotosy z pierwszej połowy XX wieku wskazują, iż już wtedy grupy młodzieży odbywały ćwiczenia hygieniczne na obozach sportowych. #ksstaszewscy #obozbiegowy #rabkazdroj #biegamyjakdzicy #grupamlodziezyZ rodziną podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciach. A najlepiej wchodzi się na Pilsko (1557 m npm)! #ksstaszewscy #wycieczkizdziećmi #szczytzdobytyWracam! Dzisiejsze Easy 🏃🏻w drodze do pracy. Poltorej godziny po 5:04 to ja dawno nie biegałem 😎 #running #working #ksstaszewscy #biegamdopracy #wysokieobcasyNa Treningu Wspólnym z KS Staszewscy #magnesia 👍😀🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Grupa Młodzieży na wtorkowym Treningu Wspólnym w deszczu i słońcu 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️ #treningobwodowy #rainbow #rainrun #ksstaszewscy #bieganie #wzmacnianie #koncertowa #grupamlodziezy #twardzielePodobno w sobotę #dzienojca To ja się już dziś pochwale ostatnim startem 🏃🏻syna 😁👍🏆🥈 #1mila #dzieci100m #srebrnymedal #ksstaszewscyGoniąc Asię Jóźwik. Sportowa niedziela, dobra zabawa. Bieg #1mila #ksstaszewscy #staszewskibiega #jozwikmakontuzje