Top

Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

KS Staszewscy / Blog  / Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

Rozpoczynamy nowy projekt: Strzał w Dziesiątkę. Przez dwa miesiące, które zostały do Biegu Niepodległości przygotujemy do startu na 10 km dwie osoby, które dziś nie biegają i dystans 10 km jest dla nich galaktyczną abstrakcją. Dadzą radę?

Zanim zobaczycie Olę i Elę, bohaterki Strzału w Dziesiątkę, muszę Wam się zwierzyć z kaca po Krynicy. Jak żyć po tylu miesiącach treningów z Magdą, Asią, Tomkiem i Kubą, kiedy one się skończyły? Jak żyć po całej tej mobilizacji startowej? Po Biegu Siedmiu Dolin, który przeżywaliśmy jako trenerzy, jako biegacze, jako kibice? Po półrocznej biegowej przyjaźni, która – chciał nie chciał – teraz się rozluźni? Jak żyć, panie prezesie?

A Ola i Ela wyglądają tak.


Partnerem naszego projektu jest powstający właśnie portal ProfilAktywny.pl. Będziemy uaktywniać Olę po trzydziestce i Elę po pięćdziesiątce. Popatrz – Ty też możesz. Ela zacznie od 30-minutowego biegania powoli, podbiegów i szybko dojdzie do interwałów. Ola – od składania 3-minutowych odcinków biegu.

Śledź, inspiruj się, dopytuj, dopowiadaj. I zobacz film:

Acha – trampki, które mam na nogach na zdjęciu otwarciowym, to nie nowa moda biegowa, tylko efekt spieszenia się (bo się wywiad przedłużył) i niespakowania do torby sportowej wszystkiego, co się powinno w niej znaleźć.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Amelia
  15 września 2017 at 11:37

  Brawo dziewczyny! Trzymam mocno kciuki. Dacie radę 🙂

 • Marzena
  15 września 2017 at 19:26

  Wspaniały pomysł! Życzę powodzenia i dziewczynom, i trenerom!

 • Wojtek
  15 września 2017 at 22:10

  Dzięki za kciuki i słowa 🙂 Dziewczyny dadzą radę, mają zapał (a wiem to też trochę dokładniej z maili, podzielę się tą wiedzą za tydzień). Byle tylko kontuzje nas nie dopadły.
  Będzie dobrze 🙂

 • Anonim
  19 września 2017 at 18:25

  No proszę, na “mojej” bieżni:)
  Tylko proszę biegać, a nie stać i udawać gimnastykę:)

Dodaj komentarz

staszewskibiega_ksstaszewscy
194
 Zdjęcia
473
 ludzie
627
 Następujący
Jeszcze tydzień temu biegaliśmy na obozie w Rabce (fot. z butami). A w niedziele zapraszamy Podopiecznych i Sympatyków na dychę z handicapem w Lesie Kabackim (WuWuA) - chyba już piąta edycja #10do10 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Na zdjęciach jak było miesiąc temu, a na ostatnim - kawa w @ach_cafe gdzie mamy zarezerwowany stolik po biegu i 10-procentową zniżkę dla uczestników biegu. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/272573997005932/?ti=ia #ksstaszewscy #biegajznami #laskabacki #biegdowspolnejmety #achcafeBajeczny wbieg na Turbacz z Obidowej. Szczyt ZUPEŁNIE zmieniony, huragan zniszczył drzewa, widok na Tatry i Babią. Dobrze? Źle? Na pewno inaczej‼️ #obozbiegowy #ksstaszewscy #rabka #wbijajnexttimeMini-Oboz Biegowy w Rabce. Pobiegliśmy w góry i spotkaliśmy wiosnę na zbiegach. A pomysł z pierwszym marcowym przejściem Poniczankj wyszedł spontanicznie od Podopiecznych (brawo Szczepan). Ładnie jak w obrazku, tylko jelenia na rykowisku brakuje (ale dwie sarny na zbiegu z Krzywonia były, Paweł tez widział). #obozbiegowy #grupamlodziezy #rabkazdroj #wiosnawgorachDzień przed startem #obozbiegowy w #rabkazdroj - narty w Białce. Żółta firmowa flaga dziś wieczorem zaczyna biegać po Gorcach i Beskidzie Wyspowym. #treningbiegowy #narty #wyciagkrzeselkowy #bialkatatrzanskaTo jest najbardziej romantyczna pętla na tempo progowe na świecie. 670 m w parku zdrojowym w Rabce. Będzie pięknie, obóz 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️rusza już pojutrze 👍 #ksstaszewscy #biegamy #treningwparku #preczzestadionami #rabkaczekawzywazdalekaW drodze do pracy było 30 km biegiem 🏃🏻 Wiec powrót - metro i wreszcie Veturilo‼️ Najlepszy wynalazek miejski XXI wieku 🚴‍♀️ od dziś powrócił. #staszewskibiega #rowermiejski #porzucciesamochody #bedziecieszczesliwsi #treningdomaratonuNie unikaj pączków 🍩SPALAJ JE‼️ 300 kalorii da Ci energię na pół godziny treningu. #tlustyczwartek #biegamy #ksstaszewscy #nazdrowieLute treningi za nami. Dziś był wstęp do interwałów czyli biegowe przedwiośnie 🏃🏼‍♀️🏃🏻👍 #grupamlodziezy #ksstaszewscy #ekspresjawieczoru #efektwowKto robi podbiegi, ten ma widoki na dobre wyniki 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️. #grupamlodziezy na wtorkowym #treningwspolny z #ksstaszewscy w rekordowym składzie. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć światła miasta (kto bez Googla wie, czyj to kawałek? 😎