Top

Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

KS Staszewscy / Blog  / Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

Strzał w Dziesiątkę – nowy początek

Rozpoczynamy nowy projekt: Strzał w Dziesiątkę. Przez dwa miesiące, które zostały do Biegu Niepodległości przygotujemy do startu na 10 km dwie osoby, które dziś nie biegają i dystans 10 km jest dla nich galaktyczną abstrakcją. Dadzą radę?

Zanim zobaczycie Olę i Elę, bohaterki Strzału w Dziesiątkę, muszę Wam się zwierzyć z kaca po Krynicy. Jak żyć po tylu miesiącach treningów z Magdą, Asią, Tomkiem i Kubą, kiedy one się skończyły? Jak żyć po całej tej mobilizacji startowej? Po Biegu Siedmiu Dolin, który przeżywaliśmy jako trenerzy, jako biegacze, jako kibice? Po półrocznej biegowej przyjaźni, która – chciał nie chciał – teraz się rozluźni? Jak żyć, panie prezesie?

A Ola i Ela wyglądają tak.


Partnerem naszego projektu jest powstający właśnie portal ProfilAktywny.pl. Będziemy uaktywniać Olę po trzydziestce i Elę po pięćdziesiątce. Popatrz – Ty też możesz. Ela zacznie od 30-minutowego biegania powoli, podbiegów i szybko dojdzie do interwałów. Ola – od składania 3-minutowych odcinków biegu.

Śledź, inspiruj się, dopytuj, dopowiadaj. I zobacz film:

Acha – trampki, które mam na nogach na zdjęciu otwarciowym, to nie nowa moda biegowa, tylko efekt spieszenia się (bo się wywiad przedłużył) i niespakowania do torby sportowej wszystkiego, co się powinno w niej znaleźć.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Amelia
  15 września 2017 at 11:37

  Brawo dziewczyny! Trzymam mocno kciuki. Dacie radę 🙂

 • Marzena
  15 września 2017 at 19:26

  Wspaniały pomysł! Życzę powodzenia i dziewczynom, i trenerom!

 • Wojtek
  15 września 2017 at 22:10

  Dzięki za kciuki i słowa 🙂 Dziewczyny dadzą radę, mają zapał (a wiem to też trochę dokładniej z maili, podzielę się tą wiedzą za tydzień). Byle tylko kontuzje nas nie dopadły.
  Będzie dobrze 🙂

 • Anonim
  19 września 2017 at 18:25

  No proszę, na „mojej” bieżni:)
  Tylko proszę biegać, a nie stać i udawać gimnastykę:)

Dodaj komentarz

staszewskibiega
130
 Zdjęcia
262
 ludzie
204
 Następujący
Mini-obóz biegowy 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️w Rabce czyli jak zostawiliśmy w górach ⛰zimę i przynieśliśmy Wam wiosnę. A zapisy na LETNI OBÓZ w Rabce 🌞znajdziesz tu: //ksstaszewscy.pl/oboz/Rabka jak Islandia. Podbiegi na Maciejowej na I Mini-Obozie biegowym w Rabce. #obozgiegowy #bieganiepogorach #ksstaszewscy #islandiaRabka-Zdrój - dzień przed I Mini-Obozem Biegowym 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️Pobiegniemy po wiosnę 🌿☘️🌸🌻🌾🌞 #ksstaszewscy #obozbiegowy #bieganiepogorachGrupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻pokonała dziś po ➡️ 960 stopni na schodach pod Zamkiem Ujazdowskim uzupełniając trening ćwiczeniami na mini-plotkach. Kończyliśmy na nogach miękkich jak śnieg 🌨☃️😀 #bieganie #trening #treningwspolny #grupamlodziezy #agrykolaLatanie ✈️ Czyli dziennikarz przy pracy 😎 #bieganie #nietylkobieganie #trening #fitness #bungeefitness #bungeefitnesspolskaChłopaki po treningu. Jeden biegowym, drugi piłkarskim. #endorfiny #malyyoda #staszewskibiegaNajlepszy moment weekendu ❤️ #malyyoda #nietylkobieganie #bałwan #bałwanekWeekendowe długie wybieganie. Dotarłem do Konstancina i spotkałem zimę nad rzeczką opodal #bieganie #zima #uzdrowiskokonstancinI pomyśleć: dorośli ludzie. #ksstaszewscy #bieganie #treningwspolny #trening #grupamlodziezy