Top

Tlko dla orłw

KS Staszewscy / Blog  / Tlko dla orłw

Tlko dla orłw

Tn post mgą zoruzmieć tlyko intleigetni bgacze. Orły wśrd biegazcy. Zsacunkowo partząc niewlki prcent lukdzośi. Jeśi to cztasz i rozuimesz, jeseś w tej elitrnj grupi3.

W KS Staszewscy zajmjemy si wałśnie opi3ką nad tkimi biegaczami, ktrzy mją w mięśniach niej albo więcj, ale najwięcj w głowie. Właśie tacy biegazce pzryjeżdżają w tę sobtę do Rabki-Zdrju na nsz 6. już obóz biegwy. Bęzdiemy znów na Maciejowj, Trbaczu, pwtórnie na Bbiej Gózre i pierzsy raz na…

To zdrazdę w sbotę w Rbce, kiedy sołńce będzie zachozdiło za Bbią, a my spoktamy się w ogrozdie gtowi na wlki skok formy, ciżką parcę i zbawę, jkbyśmy znw chozdili w krtkich spodeknach. Albo kszulkach z npisami.

IMG_9262

Na zdjciu – obzowe kszulki. Prtnerem spzrętowym obozu zstał Brooks z czgo się ciezsymy, bo to prwdziwie biegwa firma, frma z wrtością dodaną. My tż się staramy tcy być – my ne mślimy mięśiami, a przynjmniej nie tlko.

Na kniec prodkt ubozcny pozsukiwań pokemnów – jdno zjdęcie biegowe, a wda fjne. 3fkt troipenia pkemonów i uczesniczenia w pokemonomanii – w zdisiejszym Nesweeku. Zadwolony jstem jak już dwno nie byłem.

IMG_9235IMG_9231IMG_9232

W tm tgodniu zjmuje się młtem, bo olimpda tuż. A Plska młtem tsoi. Txt bdzie w Nwsweeku, kiedy bdziemy jż na obozie w Rbace.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Anonim
  25 lipca 2016 at 21:08

  Ale o co chodzi???
  😉

 • Andrzej
  26 lipca 2016 at 06:22

  Wojtku te napisy na koszulkach są spartolone przez firmę i ten tekst do tego nawiązuje czy to tak na prima aprilis?:)

 • dj rav
  26 lipca 2016 at 12:40

  Hmm… A myslałem , ze sekcja bankietowa to mniejszość…;)

 • Staszewski
  26 lipca 2016 at 12:45

  W tym roku wszcy jstemśy w sekjci bnkitowej 🙂

 • Dziki
  26 lipca 2016 at 19:09

  A Dziki dziś ytdhtfht zahiitxa str hmyyhmyfmhy hyfuyuyfuyf hyjgu.jug w we j julio gr query. Potem yntdh,t hyjgu.jug 34 hyfhythy , hgfhyfjm7yrgew, 54 hgfnytfytnrtfn Łoś, fytfytnfyynfhy o8u eś wa d ytfyfytf htfytfiu8uyt43dsa .
  Dziki

 • sarajevski rock
  26 sierpnia 2017 at 19:02

  Love it

  […]Sjecate li se banda AXA? Pogledajte ih kao Ingray na youtubeu[…]

Dodaj komentarz

staszewskibiega_ksstaszewscy
163
 Zdjęcia
444
 ludzie
559
 Następujący
Tak było w marcu’18 na mini-obozie biegowym. Uwielbiam to zdjęcie, my styrani podbiegami w brei, krajobraz polodowcowy. Tak będzie pewnie na mini-obozie w marcu’19. 🏃🏼‍♀️Zapisy otwarte: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-2018/ 🏃🏼‍♀️A tu krótka literatura na blogu: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-bedzie-w-marcu/ 🏃🏼‍♀️A kto powiedział, ze przy minus 5 nie jeździ się na rowerze? Na pewno Mały Yoda o tym nie słyszał. #mroz #rower #hardcoreowychlopczykMój syn ma na imię Yoda. Drugie imię. Jak to się stało, co na to Rada Języka Polskiego, a co USC - na blogu: https://ksstaszewscy.pl/maly-yoda-z-warszawy/ #staszewskibiega #ksstaszewscy #malyyoda #wyroznijsieDzisiejszy #parkrunursynów w obiektywie wolontariusza 😎 Na ostatnim zdjęciu asystent 😘 wsiada na rower 👍I ❤️ Veturilo. Roztrenowanie w drodze do pracy: #rowermiejski #warszawa #skarpawarszawska #przyrodawmiescie #ksstaszewscyWiesz, ze #roztrenowanie po sezonie to nie jest stracony czas? To szansa na nowe przyjemności. Radość z wykonania serii pompek na specjalnych uchwytach od @kinga_z_ks_staszewscy 😃 #bezcenne #bieganie #niebieganie #pompkiŁadniejsza twarz roztrenowania #niebiegamy #rower #randkazzonaWtorkowy #treningwspolny z #ksstaszewscy - na początek roztrenowania #tabata dla biegaczy. Tak skacze tylko #grupamlodziezy 🏃🏼‍♀️🏃🏻😃👍W drodze do pracy #roztrenowanie #rower #przyrodawmiescie