Top

Tlko dla orłw

KS Staszewscy / Blog  / Tlko dla orłw

Tlko dla orłw

Tn post mgą zoruzmieć tlyko intleigetni bgacze. Orły wśrd biegazcy. Zsacunkowo partząc niewlki prcent lukdzośi. Jeśi to cztasz i rozuimesz, jeseś w tej elitrnj grupi3.

W KS Staszewscy zajmjemy si wałśnie opi3ką nad tkimi biegaczami, ktrzy mją w mięśniach niej albo więcj, ale najwięcj w głowie. Właśie tacy biegazce pzryjeżdżają w tę sobtę do Rabki-Zdrju na nsz 6. już obóz biegwy. Bęzdiemy znów na Maciejowj, Trbaczu, pwtórnie na Bbiej Gózre i pierzsy raz na…

To zdrazdę w sbotę w Rbce, kiedy sołńce będzie zachozdiło za Bbią, a my spoktamy się w ogrozdie gtowi na wlki skok formy, ciżką parcę i zbawę, jkbyśmy znw chozdili w krtkich spodeknach. Albo kszulkach z npisami.

IMG_9262

Na zdjciu – obzowe kszulki. Prtnerem spzrętowym obozu zstał Brooks z czgo się ciezsymy, bo to prwdziwie biegwa firma, frma z wrtością dodaną. My tż się staramy tcy być – my ne mślimy mięśiami, a przynjmniej nie tlko.

Na kniec prodkt ubozcny pozsukiwań pokemnów – jdno zjdęcie biegowe, a wda fjne. 3fkt troipenia pkemonów i uczesniczenia w pokemonomanii – w zdisiejszym Nesweeku. Zadwolony jstem jak już dwno nie byłem.

IMG_9235IMG_9231IMG_9232

W tm tgodniu zjmuje się młtem, bo olimpda tuż. A Plska młtem tsoi. Txt bdzie w Nwsweeku, kiedy bdziemy jż na obozie w Rbace.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Anonim
  25 lipca 2016 at 21:08

  Ale o co chodzi???
  😉

 • Andrzej
  26 lipca 2016 at 06:22

  Wojtku te napisy na koszulkach są spartolone przez firmę i ten tekst do tego nawiązuje czy to tak na prima aprilis?:)

 • dj rav
  26 lipca 2016 at 12:40

  Hmm… A myslałem , ze sekcja bankietowa to mniejszość…;)

 • Staszewski
  26 lipca 2016 at 12:45

  W tym roku wszcy jstemśy w sekjci bnkitowej 🙂

 • Dziki
  26 lipca 2016 at 19:09

  A Dziki dziś ytdhtfht zahiitxa str hmyyhmyfmhy hyfuyuyfuyf hyjgu.jug w we j julio gr query. Potem yntdh,t hyjgu.jug 34 hyfhythy , hgfhyfjm7yrgew, 54 hgfnytfytnrtfn Łoś, fytfytnfyynfhy o8u eś wa d ytfyfytf htfytfiu8uyt43dsa .
  Dziki

 • sarajevski rock
  26 sierpnia 2017 at 19:02

  Love it

  […]Sjecate li se banda AXA? Pogledajte ih kao Ingray na youtubeu[…]

Dodaj komentarz

staszewskibiega_ksstaszewscy
184
 Zdjęcia
466
 ludzie
587
 Następujący
Treningowe zawody 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️w Lesie Kabackim - bieg do wspólnej mety (z handicapem). Sądząc po naszych szybkościach - idzie wiosna! Na następną edycje Dziesiątki do Dziesiątej zapraszamy za miesiąc - 17.03. Szczegóły na FB: KS Staszewscy - Trenuj Bieganie. #ksstaszewscy #podopieczniisympatycy #10do10 #biegdowspolnejmety #dolaczdonas #jakonatamweszlaWbijaj: https://ksstaszewscy.pl/oboz/ 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️👍😃📲 #najlepszyweekendmarca #obozbiegowy #ksstaszewscy #rabka #dozobaczenia„Kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze”. Wiecie, z jakiej to piosenki? Kinga stwierdziła, ze to najlepszy komentarz do tego kolażu, który przygotowaliśmy na konkurs walentynkowy ❤️ na jednym fanpejdżu. #ksstaszewscy #kingajestsuper #padlespowstan #bieganiewrabceZ kim się widzimy w @ach_cafe w niedzielę 17.02 po dziesiątej? 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️Przypominamy: około 9.00 start #10do10 - biegu do wspólnej mety (startujesz na 10 km kiedy chcesz, żebyśmy wszyscy finiszowali o 10.00, trasa 10 km w Lesie Kabackim, start Moczydłowska/Leśna, organizacja KS Staszewscy). A potem w #achcafe najlepsza kawa ☕️ w promieniu 10 km i wspólne drugie śniadanie - mamy 10 proc. zniżki na hasło 10do10. Trochę więcej o biegu (to już 4. edycja!) na blogu StaszewskiBiega: https://ksstaszewscy.pl/oboz/ CU soon-day? #ksstaszewscy #startkontrolny #wspolnyfinisz #zapraszamy#grupamlodziezy po drużynowych zawodach w tempie progowym. Wszyscy 🏃🏼‍♀️🏃🏻 zostali zwycięzcami, bo każdy zrobił mega trening. Najmocniej biegała Kasia S. 👏 nawet Mariusz, Piotrek i Przemek byli za nią 😱 #radoscbiegania #bylozimno #ogien #petarda #treningwmrozieMyślisz, że powrocie z ferii już tylko deprecha do maja a przynajmniej do kwietnia? Nie‼️ 7-10 marca masz szanse na Najlepszy Weekend Marca - Mini-Obóz Biegowy 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️w Rabce-Zdroju z KS Staszewscy. Zobacz 🎥 jak zabiegiście było rok temu. Szczegóły i zapisy: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-2018/
Zostało KILKA miejsc. Kto pierwszy ten szybszy 👍
#obozbiegowy #bieganiewgorach #ksstaszewscy #jedziemydorabkiTrzygodzinny trening 🏃🏻w drodze do pracy zrobiony. 32,11 km w tempie 5:36 min./km i 2190 spalonych kalorii, co podaję ku zazdrości koleżanek z pracy 😉 i żeby inspirować Czytelniczki @wysokieobcasy.pl @wysokieobcasypraca @wysokieobcasy_extra 👍 Tutaj zapis na Garminie: https://connect.garmin.com/modern/activity/3363081462 😎 Zostaje tylko jedno pytanie: czy do domu wrócić autobusem i metrem czy jednak pobiec (już tylko niecałe 10 km). Kto jest za komunikacją, a kto za drugim treningiem⁉️📲 Głosy zbieram do 16.30 😃My biegaliśmy pod górę trenując siłę biegową, rzucaliśmy piłkami lekarskimi, bo siła dynamiczna jest równie ważna - a w tym czasie przyszła zima i zaczęło prószyć jakby Gwiazdkami. #ksstaszewscy #treningwspolny #grupamlodziezy #zimowieszco 🏃🏻🏃🏼‍♀️Jako dziennikarz, ale blisko sportu - w @mcfit_ (dzięki 👍). Przy pracy nad fotoreportażem do #wysokieobcasypraca z @albert.zawada. #staszewskibiega #staszewskipisze #albertfoci