Top

Tlko dla orłw

KS Staszewscy / Blog  / Tlko dla orłw

Tlko dla orłw

Tn post mgą zoruzmieć tlyko intleigetni bgacze. Orły wśrd biegazcy. Zsacunkowo partząc niewlki prcent lukdzośi. Jeśi to cztasz i rozuimesz, jeseś w tej elitrnj grupi3.

W KS Staszewscy zajmjemy si wałśnie opi3ką nad tkimi biegaczami, ktrzy mją w mięśniach niej albo więcj, ale najwięcj w głowie. Właśie tacy biegazce pzryjeżdżają w tę sobtę do Rabki-Zdrju na nsz 6. już obóz biegwy. Bęzdiemy znów na Maciejowj, Trbaczu, pwtórnie na Bbiej Gózre i pierzsy raz na…

To zdrazdę w sbotę w Rbce, kiedy sołńce będzie zachozdiło za Bbią, a my spoktamy się w ogrozdie gtowi na wlki skok formy, ciżką parcę i zbawę, jkbyśmy znw chozdili w krtkich spodeknach. Albo kszulkach z npisami.

IMG_9262

Na zdjciu – obzowe kszulki. Prtnerem spzrętowym obozu zstał Brooks z czgo się ciezsymy, bo to prwdziwie biegwa firma, frma z wrtością dodaną. My tż się staramy tcy być – my ne mślimy mięśiami, a przynjmniej nie tlko.

Na kniec prodkt ubozcny pozsukiwań pokemnów – jdno zjdęcie biegowe, a wda fjne. 3fkt troipenia pkemonów i uczesniczenia w pokemonomanii – w zdisiejszym Nesweeku. Zadwolony jstem jak już dwno nie byłem.

IMG_9235IMG_9231IMG_9232

W tm tgodniu zjmuje się młtem, bo olimpda tuż. A Plska młtem tsoi. Txt bdzie w Nwsweeku, kiedy bdziemy jż na obozie w Rbace.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Anonim
  25 lipca 2016 at 21:08

  Ale o co chodzi???
  😉

 • Andrzej
  26 lipca 2016 at 06:22

  Wojtku te napisy na koszulkach są spartolone przez firmę i ten tekst do tego nawiązuje czy to tak na prima aprilis?:)

 • dj rav
  26 lipca 2016 at 12:40

  Hmm… A myslałem , ze sekcja bankietowa to mniejszość…;)

 • Staszewski
  26 lipca 2016 at 12:45

  W tym roku wszcy jstemśy w sekjci bnkitowej 🙂

 • Dziki
  26 lipca 2016 at 19:09

  A Dziki dziś ytdhtfht zahiitxa str hmyyhmyfmhy hyfuyuyfuyf hyjgu.jug w we j julio gr query. Potem yntdh,t hyjgu.jug 34 hyfhythy , hgfhyfjm7yrgew, 54 hgfnytfytnrtfn Łoś, fytfytnfyynfhy o8u eś wa d ytfyfytf htfytfiu8uyt43dsa .
  Dziki

 • sarajevski rock
  26 sierpnia 2017 at 19:02

  Love it

  […]Sjecate li se banda AXA? Pogledajte ih kao Ingray na youtubeu[…]

Dodaj komentarz

staszewskibiega
147
 Zdjęcia
345
 ludzie
272
 Następujący
Grupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻na wtorkowym Treningu Wspólnym KS Staszewscy nie tylko biegała (podbiegi oraz tempo progowe), ale po raz kolejny zmierzyła się z wyzwaniami ➡️ ćwiczeń kalistenicznych #treningwspolny #motywacja #runishappiness #wiszenietezSensacja archeologiczna w dziedzinie rekreacji! Znalezione w Rabce Zdrój fotosy z pierwszej połowy XX wieku wskazują, iż już wtedy grupy młodzieży odbywały ćwiczenia hygieniczne na obozach sportowych. #ksstaszewscy #obozbiegowy #rabkazdroj #biegamyjakdzicy #grupamlodziezyZ rodziną podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciach. A najlepiej wchodzi się na Pilsko (1557 m npm)! #ksstaszewscy #wycieczkizdziećmi #szczytzdobytyWracam! Dzisiejsze Easy 🏃🏻w drodze do pracy. Poltorej godziny po 5:04 to ja dawno nie biegałem 😎 #running #working #ksstaszewscy #biegamdopracy #wysokieobcasyNa Treningu Wspólnym z KS Staszewscy #magnesia 👍😀🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Grupa Młodzieży na wtorkowym Treningu Wspólnym w deszczu i słońcu 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️ #treningobwodowy #rainbow #rainrun #ksstaszewscy #bieganie #wzmacnianie #koncertowa #grupamlodziezy #twardzielePodobno w sobotę #dzienojca To ja się już dziś pochwale ostatnim startem 🏃🏻syna 😁👍🏆🥈 #1mila #dzieci100m #srebrnymedal #ksstaszewscyGoniąc Asię Jóźwik. Sportowa niedziela, dobra zabawa. Bieg #1mila #ksstaszewscy #staszewskibiega #jozwikmakontuzjeSprawność ogólna na plotkach. #treningwspolny #grupamlodziezy