Top

Tlko dla orłw

KS Staszewscy / Blog  / Tlko dla orłw

Tlko dla orłw

Tn post mgą zoruzmieć tlyko intleigetni bgacze. Orły wśrd biegazcy. Zsacunkowo partząc niewlki prcent lukdzośi. Jeśi to cztasz i rozuimesz, jeseś w tej elitrnj grupi3.

W KS Staszewscy zajmjemy si wałśnie opi3ką nad tkimi biegaczami, ktrzy mją w mięśniach niej albo więcj, ale najwięcj w głowie. Właśie tacy biegazce pzryjeżdżają w tę sobtę do Rabki-Zdrju na nsz 6. już obóz biegwy. Bęzdiemy znów na Maciejowj, Trbaczu, pwtórnie na Bbiej Gózre i pierzsy raz na…

To zdrazdę w sbotę w Rbce, kiedy sołńce będzie zachozdiło za Bbią, a my spoktamy się w ogrozdie gtowi na wlki skok formy, ciżką parcę i zbawę, jkbyśmy znw chozdili w krtkich spodeknach. Albo kszulkach z npisami.

IMG_9262

Na zdjciu – obzowe kszulki. Prtnerem spzrętowym obozu zstał Brooks z czgo się ciezsymy, bo to prwdziwie biegwa firma, frma z wrtością dodaną. My tż się staramy tcy być – my ne mślimy mięśiami, a przynjmniej nie tlko.

Na kniec prodkt ubozcny pozsukiwań pokemnów – jdno zjdęcie biegowe, a wda fjne. 3fkt troipenia pkemonów i uczesniczenia w pokemonomanii – w zdisiejszym Nesweeku. Zadwolony jstem jak już dwno nie byłem.

IMG_9235IMG_9231IMG_9232

W tm tgodniu zjmuje się młtem, bo olimpda tuż. A Plska młtem tsoi. Txt bdzie w Nwsweeku, kiedy bdziemy jż na obozie w Rbace.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Anonim
  25 lipca 2016 at 21:08

  Ale o co chodzi???
  😉

 • Andrzej
  26 lipca 2016 at 06:22

  Wojtku te napisy na koszulkach są spartolone przez firmę i ten tekst do tego nawiązuje czy to tak na prima aprilis?:)

 • dj rav
  26 lipca 2016 at 12:40

  Hmm… A myslałem , ze sekcja bankietowa to mniejszość…;)

 • Staszewski
  26 lipca 2016 at 12:45

  W tym roku wszcy jstemśy w sekjci bnkitowej 🙂

 • Dziki
  26 lipca 2016 at 19:09

  A Dziki dziś ytdhtfht zahiitxa str hmyyhmyfmhy hyfuyuyfuyf hyjgu.jug w we j julio gr query. Potem yntdh,t hyjgu.jug 34 hyfhythy , hgfhyfjm7yrgew, 54 hgfnytfytnrtfn Łoś, fytfytnfyynfhy o8u eś wa d ytfyfytf htfytfiu8uyt43dsa .
  Dziki

 • sarajevski rock
  26 sierpnia 2017 at 19:02

  Love it

  […]Sjecate li se banda AXA? Pogledajte ih kao Ingray na youtubeu[…]

Dodaj komentarz

staszewskibiega
140
 Zdjęcia
307
 ludzie
248
 Następujący
Goniąc Asię Jóźwik. Sportowa niedziela, dobra zabawa. Bieg #1mila #ksstaszewscy #staszewskibiega #jozwikmakontuzjeSprawność ogólna na plotkach. #treningwspolny #grupamlodziezyZdradźmy w końcu tajemnicę naszego złota 🏆🥇 w Ekidenie tydzień temu w kategorii #biegamdobrze‼️Selfie z Robertem Korzeniowskim 🏃🏻🏃🏻przed startem 😉 A na serio: ciągle tym żyjemy 😁👍🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻Po co robić teraz siłę dynamiczną❓ Bo teraz jest ona najbardziej potrzebna, na startach na 5 albo 10 km‼️Jeśli chodziłes na siłownie w zimie, to myślisz, ze twoje mięśnie to pamietaja⁉️
#ksstaszewscy #treningwspolny #siladynamiczna #pilkilekarskie #grupamlodziezyKasia. Podopieczna. Parkrun, 5 km, maj 2018Kto pierze buty w pralce? Więcej na blogu StaszewskiBiega.pl #butywpralce #zonapedantka#flaga #ksstaszewscy #kibicowanie2018 #podejdzdonas10 km w Grand Prix Kabat zgodnie z planem 😎 Drugie miejsce w kategorii wiekowej, więc trzeba walczyć 🏆Plan: start w zawodach 1 Mila❗️ Marzenie: start w serii, którą poprowadzi sama Joasia Jóźwik‼️ Trzeba nagrać „filmik przekonujący” (do 30”) oznaczyć go #1mila, #zlotamila - i czekac, czy znajdzie się w 25 szczęśliwców wybranych przez #JJ do jej serii❤️
Namawiamy wszystkich 🏃🏻🏃🏼‍♀️Podopiecznych KS Staszewscy - weźcie udział w tym konkursie, wrzućcie swoje filmiki z 2 #. Może zrobimy sobie małe zawody w bezpośrednim starciu 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻 👍