Top

Tlko dla orłw

KS Staszewscy / Blog  / Tlko dla orłw

Tlko dla orłw

Tn post mgą zoruzmieć tlyko intleigetni bgacze. Orły wśrd biegazcy. Zsacunkowo partząc niewlki prcent lukdzośi. Jeśi to cztasz i rozuimesz, jeseś w tej elitrnj grupi3.

W KS Staszewscy zajmjemy si wałśnie opi3ką nad tkimi biegaczami, ktrzy mją w mięśniach niej albo więcj, ale najwięcj w głowie. Właśie tacy biegazce pzryjeżdżają w tę sobtę do Rabki-Zdrju na nsz 6. już obóz biegwy. Bęzdiemy znów na Maciejowj, Trbaczu, pwtórnie na Bbiej Gózre i pierzsy raz na…

To zdrazdę w sbotę w Rbce, kiedy sołńce będzie zachozdiło za Bbią, a my spoktamy się w ogrozdie gtowi na wlki skok formy, ciżką parcę i zbawę, jkbyśmy znw chozdili w krtkich spodeknach. Albo kszulkach z npisami.

IMG_9262

Na zdjciu – obzowe kszulki. Prtnerem spzrętowym obozu zstał Brooks z czgo się ciezsymy, bo to prwdziwie biegwa firma, frma z wrtością dodaną. My tż się staramy tcy być – my ne mślimy mięśiami, a przynjmniej nie tlko.

Na kniec prodkt ubozcny pozsukiwań pokemnów – jdno zjdęcie biegowe, a wda fjne. 3fkt troipenia pkemonów i uczesniczenia w pokemonomanii – w zdisiejszym Nesweeku. Zadwolony jstem jak już dwno nie byłem.

IMG_9235IMG_9231IMG_9232

W tm tgodniu zjmuje się młtem, bo olimpda tuż. A Plska młtem tsoi. Txt bdzie w Nwsweeku, kiedy bdziemy jż na obozie w Rbace.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Anonim
  25 lipca 2016 at 21:08

  Ale o co chodzi???
  😉

 • Andrzej
  26 lipca 2016 at 06:22

  Wojtku te napisy na koszulkach są spartolone przez firmę i ten tekst do tego nawiązuje czy to tak na prima aprilis?:)

 • dj rav
  26 lipca 2016 at 12:40

  Hmm… A myslałem , ze sekcja bankietowa to mniejszość…;)

 • Staszewski
  26 lipca 2016 at 12:45

  W tym roku wszcy jstemśy w sekjci bnkitowej 🙂

 • Dziki
  26 lipca 2016 at 19:09

  A Dziki dziś ytdhtfht zahiitxa str hmyyhmyfmhy hyfuyuyfuyf hyjgu.jug w we j julio gr query. Potem yntdh,t hyjgu.jug 34 hyfhythy , hgfhyfjm7yrgew, 54 hgfnytfytnrtfn Łoś, fytfytnfyynfhy o8u eś wa d ytfyfytf htfytfiu8uyt43dsa .
  Dziki

 • sarajevski rock
  26 sierpnia 2017 at 19:02

  Love it

  […]Sjecate li se banda AXA? Pogledajte ih kao Ingray na youtubeu[…]

Dodaj komentarz

staszewskibiega
130
 Zdjęcia
262
 ludzie
204
 Następujący
Mini-obóz biegowy 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️w Rabce czyli jak zostawiliśmy w górach ⛰zimę i przynieśliśmy Wam wiosnę. A zapisy na LETNI OBÓZ w Rabce 🌞znajdziesz tu: //ksstaszewscy.pl/oboz/Rabka jak Islandia. Podbiegi na Maciejowej na I Mini-Obozie biegowym w Rabce. #obozgiegowy #bieganiepogorach #ksstaszewscy #islandiaRabka-Zdrój - dzień przed I Mini-Obozem Biegowym 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️Pobiegniemy po wiosnę 🌿☘️🌸🌻🌾🌞 #ksstaszewscy #obozbiegowy #bieganiepogorachGrupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻pokonała dziś po ➡️ 960 stopni na schodach pod Zamkiem Ujazdowskim uzupełniając trening ćwiczeniami na mini-plotkach. Kończyliśmy na nogach miękkich jak śnieg 🌨☃️😀 #bieganie #trening #treningwspolny #grupamlodziezy #agrykolaLatanie ✈️ Czyli dziennikarz przy pracy 😎 #bieganie #nietylkobieganie #trening #fitness #bungeefitness #bungeefitnesspolskaChłopaki po treningu. Jeden biegowym, drugi piłkarskim. #endorfiny #malyyoda #staszewskibiegaNajlepszy moment weekendu ❤️ #malyyoda #nietylkobieganie #bałwan #bałwanekWeekendowe długie wybieganie. Dotarłem do Konstancina i spotkałem zimę nad rzeczką opodal #bieganie #zima #uzdrowiskokonstancinI pomyśleć: dorośli ludzie. #ksstaszewscy #bieganie #treningwspolny #trening #grupamlodziezy