Top

Akcja operacja. Łąkotka live

KS Staszewscy / Blog  / Akcja operacja. Łąkotka live

Akcja operacja. Łąkotka live

Operacja łąkotki – jaka jest każdy widzi. A na pewno może zobaczyć, jak to wygląda – na filmie poniżej. Mój film, moja łąkotka.

Z kamerką (Studio Ajfon) towarzyszyła mi na sali operacyjnej Moja Sportowa Żona. Zrobiła świetny materiał. Najlepszy jest ten gościu, który w połowie gada jak naćpany, że to taka abstrakcja. Całość ma równe trzy i pół minuty czyli mniej niż biegnie się kilometr.

Dzień operacji trwał od odwiezienia Małego Yody do przedszkola, a skończył się gdzieś tak o pierwszej w nocy. Bo kiedy już zwieźli mnie z sali operacyjnej, napoili kroplówkami, nakarmili kolacją, to najpierw miałem półtoragodzinny zjazd ze zmęczenia, a potem euforię z powodu nagłego powrotu sił. Bawiłem się bzdurnymi aplikacjami na ajfonie (Meitu – znacie? Jak nie, to nie ściągajcie), oglądałem film w telewizji, planowałem wiosenne starty (pamiętacie? Stanęło na 10 km w Gałkowie i prawdopodobnie Półmaratonie Radomskiego Czerwca). I cieszyłem się jak dziecko, że wracam do zdrowia.

A operacja w Carolina Medical Center tydzień temu wyglądała tak:

Dzięki, doktor Łukasz! 🙂

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • ok123
  25 stycznia 2017 at 20:19

  Jezus, Maria!
  Mocna rzecz…

 • gz_81
  26 stycznia 2017 at 09:05

  Ale as ten doktor! Zimny profesjonał. Zaufałbym mu. W momencie wbicia wiertary w kolano zawyłem. Jak w Matrixie – podłączenie do innego świata, gdzie maszyny hodują biegaczy..

 • Krzysiek S
  26 stycznia 2017 at 09:22

  fajny film, nie trzeba juz isc do kina 😉 Tez mi tak zrobili kiedys. Szbkiego powrotu do zdrowia !

 • kwasnaali
  26 stycznia 2017 at 13:37

  tylko dla widzów o mocnych nerwach… przestałam oglądać przy pierwszym wwiercie w kolano!!!! ..

 • Belzebub
  26 stycznia 2017 at 21:22

  Wojtek w Szwecji w porno-klubie
  Pisze: dobrze mi tu płacą za to, co i tak wszak lubię
  Za to, co i tak wszak lubię…

Dodaj komentarz

staszewskibiega_ksstaszewscy
194
 Zdjęcia
473
 ludzie
627
 Następujący
Jeszcze tydzień temu biegaliśmy na obozie w Rabce (fot. z butami). A w niedziele zapraszamy Podopiecznych i Sympatyków na dychę z handicapem w Lesie Kabackim (WuWuA) - chyba już piąta edycja #10do10 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Na zdjęciach jak było miesiąc temu, a na ostatnim - kawa w @ach_cafe gdzie mamy zarezerwowany stolik po biegu i 10-procentową zniżkę dla uczestników biegu. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/272573997005932/?ti=ia #ksstaszewscy #biegajznami #laskabacki #biegdowspolnejmety #achcafeBajeczny wbieg na Turbacz z Obidowej. Szczyt ZUPEŁNIE zmieniony, huragan zniszczył drzewa, widok na Tatry i Babią. Dobrze? Źle? Na pewno inaczej‼️ #obozbiegowy #ksstaszewscy #rabka #wbijajnexttimeMini-Oboz Biegowy w Rabce. Pobiegliśmy w góry i spotkaliśmy wiosnę na zbiegach. A pomysł z pierwszym marcowym przejściem Poniczankj wyszedł spontanicznie od Podopiecznych (brawo Szczepan). Ładnie jak w obrazku, tylko jelenia na rykowisku brakuje (ale dwie sarny na zbiegu z Krzywonia były, Paweł tez widział). #obozbiegowy #grupamlodziezy #rabkazdroj #wiosnawgorachDzień przed startem #obozbiegowy w #rabkazdroj - narty w Białce. Żółta firmowa flaga dziś wieczorem zaczyna biegać po Gorcach i Beskidzie Wyspowym. #treningbiegowy #narty #wyciagkrzeselkowy #bialkatatrzanskaTo jest najbardziej romantyczna pętla na tempo progowe na świecie. 670 m w parku zdrojowym w Rabce. Będzie pięknie, obóz 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️rusza już pojutrze 👍 #ksstaszewscy #biegamy #treningwparku #preczzestadionami #rabkaczekawzywazdalekaW drodze do pracy było 30 km biegiem 🏃🏻 Wiec powrót - metro i wreszcie Veturilo‼️ Najlepszy wynalazek miejski XXI wieku 🚴‍♀️ od dziś powrócił. #staszewskibiega #rowermiejski #porzucciesamochody #bedziecieszczesliwsi #treningdomaratonuNie unikaj pączków 🍩SPALAJ JE‼️ 300 kalorii da Ci energię na pół godziny treningu. #tlustyczwartek #biegamy #ksstaszewscy #nazdrowieLute treningi za nami. Dziś był wstęp do interwałów czyli biegowe przedwiośnie 🏃🏼‍♀️🏃🏻👍 #grupamlodziezy #ksstaszewscy #ekspresjawieczoru #efektwowKto robi podbiegi, ten ma widoki na dobre wyniki 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️. #grupamlodziezy na wtorkowym #treningwspolny z #ksstaszewscy w rekordowym składzie. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć światła miasta (kto bez Googla wie, czyj to kawałek? 😎