Top

Akcja operacja. Łąkotka live

KS Staszewscy / Blog  / Akcja operacja. Łąkotka live

Akcja operacja. Łąkotka live

Operacja łąkotki – jaka jest każdy widzi. A na pewno może zobaczyć, jak to wygląda – na filmie poniżej. Mój film, moja łąkotka.

Z kamerką (Studio Ajfon) towarzyszyła mi na sali operacyjnej Moja Sportowa Żona. Zrobiła świetny materiał. Najlepszy jest ten gościu, który w połowie gada jak naćpany, że to taka abstrakcja. Całość ma równe trzy i pół minuty czyli mniej niż biegnie się kilometr.

Dzień operacji trwał od odwiezienia Małego Yody do przedszkola, a skończył się gdzieś tak o pierwszej w nocy. Bo kiedy już zwieźli mnie z sali operacyjnej, napoili kroplówkami, nakarmili kolacją, to najpierw miałem półtoragodzinny zjazd ze zmęczenia, a potem euforię z powodu nagłego powrotu sił. Bawiłem się bzdurnymi aplikacjami na ajfonie (Meitu – znacie? Jak nie, to nie ściągajcie), oglądałem film w telewizji, planowałem wiosenne starty (pamiętacie? Stanęło na 10 km w Gałkowie i prawdopodobnie Półmaratonie Radomskiego Czerwca). I cieszyłem się jak dziecko, że wracam do zdrowia.

A operacja w Carolina Medical Center tydzień temu wyglądała tak:

Dzięki, doktor Łukasz! 🙂

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • ok123
  25 stycznia 2017 at 20:19

  Jezus, Maria!
  Mocna rzecz…

 • gz_81
  26 stycznia 2017 at 09:05

  Ale as ten doktor! Zimny profesjonał. Zaufałbym mu. W momencie wbicia wiertary w kolano zawyłem. Jak w Matrixie – podłączenie do innego świata, gdzie maszyny hodują biegaczy..

 • Krzysiek S
  26 stycznia 2017 at 09:22

  fajny film, nie trzeba juz isc do kina 😉 Tez mi tak zrobili kiedys. Szbkiego powrotu do zdrowia !

 • kwasnaali
  26 stycznia 2017 at 13:37

  tylko dla widzów o mocnych nerwach… przestałam oglądać przy pierwszym wwiercie w kolano!!!! ..

 • Belzebub
  26 stycznia 2017 at 21:22

  Wojtek w Szwecji w porno-klubie
  Pisze: dobrze mi tu płacą za to, co i tak wszak lubię
  Za to, co i tak wszak lubię…

Dodaj komentarz

staszewskibiega
148
 Zdjęcia
345
 ludzie
275
 Następujący
Kto się ściga (albo ściga treningowo) na biegu z handicapem Dziesiątka do Dziesiątej w Lesie Kabackim w niedziele 23.10? Więcej: https://ksstaszewscy.pl/sportowa-niedziela-23-wrzesnia-2018/Grupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻na wtorkowym Treningu Wspólnym KS Staszewscy nie tylko biegała (podbiegi oraz tempo progowe), ale po raz kolejny zmierzyła się z wyzwaniami ➡️ ćwiczeń kalistenicznych #treningwspolny #motywacja #runishappiness #wiszenietezSensacja archeologiczna w dziedzinie rekreacji! Znalezione w Rabce Zdrój fotosy z pierwszej połowy XX wieku wskazują, iż już wtedy grupy młodzieży odbywały ćwiczenia hygieniczne na obozach sportowych. #ksstaszewscy #obozbiegowy #rabkazdroj #biegamyjakdzicy #grupamlodziezyZ rodziną podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciach. A najlepiej wchodzi się na Pilsko (1557 m npm)! #ksstaszewscy #wycieczkizdziećmi #szczytzdobytyWracam! Dzisiejsze Easy 🏃🏻w drodze do pracy. Poltorej godziny po 5:04 to ja dawno nie biegałem 😎 #running #working #ksstaszewscy #biegamdopracy #wysokieobcasyNa Treningu Wspólnym z KS Staszewscy #magnesia 👍😀🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Grupa Młodzieży na wtorkowym Treningu Wspólnym w deszczu i słońcu 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️ #treningobwodowy #rainbow #rainrun #ksstaszewscy #bieganie #wzmacnianie #koncertowa #grupamlodziezy #twardzielePodobno w sobotę #dzienojca To ja się już dziś pochwale ostatnim startem 🏃🏻syna 😁👍🏆🥈 #1mila #dzieci100m #srebrnymedal #ksstaszewscyGoniąc Asię Jóźwik. Sportowa niedziela, dobra zabawa. Bieg #1mila #ksstaszewscy #staszewskibiega #jozwikmakontuzje