Top

Akcja operacja. Łąkotka live

KS Staszewscy / Blog  / Akcja operacja. Łąkotka live

Akcja operacja. Łąkotka live

Operacja łąkotki – jaka jest każdy widzi. A na pewno może zobaczyć, jak to wygląda – na filmie poniżej. Mój film, moja łąkotka.

Z kamerką (Studio Ajfon) towarzyszyła mi na sali operacyjnej Moja Sportowa Żona. Zrobiła świetny materiał. Najlepszy jest ten gościu, który w połowie gada jak naćpany, że to taka abstrakcja. Całość ma równe trzy i pół minuty czyli mniej niż biegnie się kilometr.

Dzień operacji trwał od odwiezienia Małego Yody do przedszkola, a skończył się gdzieś tak o pierwszej w nocy. Bo kiedy już zwieźli mnie z sali operacyjnej, napoili kroplówkami, nakarmili kolacją, to najpierw miałem półtoragodzinny zjazd ze zmęczenia, a potem euforię z powodu nagłego powrotu sił. Bawiłem się bzdurnymi aplikacjami na ajfonie (Meitu – znacie? Jak nie, to nie ściągajcie), oglądałem film w telewizji, planowałem wiosenne starty (pamiętacie? Stanęło na 10 km w Gałkowie i prawdopodobnie Półmaratonie Radomskiego Czerwca). I cieszyłem się jak dziecko, że wracam do zdrowia.

A operacja w Carolina Medical Center tydzień temu wyglądała tak:

Dzięki, doktor Łukasz! 🙂

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • ok123
  25 stycznia 2017 at 20:19

  Jezus, Maria!
  Mocna rzecz…

 • gz_81
  26 stycznia 2017 at 09:05

  Ale as ten doktor! Zimny profesjonał. Zaufałbym mu. W momencie wbicia wiertary w kolano zawyłem. Jak w Matrixie – podłączenie do innego świata, gdzie maszyny hodują biegaczy..

 • Krzysiek S
  26 stycznia 2017 at 09:22

  fajny film, nie trzeba juz isc do kina 😉 Tez mi tak zrobili kiedys. Szbkiego powrotu do zdrowia !

 • kwasnaali
  26 stycznia 2017 at 13:37

  tylko dla widzów o mocnych nerwach… przestałam oglądać przy pierwszym wwiercie w kolano!!!! ..

 • Belzebub
  26 stycznia 2017 at 21:22

  Wojtek w Szwecji w porno-klubie
  Pisze: dobrze mi tu płacą za to, co i tak wszak lubię
  Za to, co i tak wszak lubię…

Dodaj komentarz

staszewskibiega
130
 Zdjęcia
262
 ludzie
206
 Następujący
Mini-obóz biegowy 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️w Rabce czyli jak zostawiliśmy w górach ⛰zimę i przynieśliśmy Wam wiosnę. A zapisy na LETNI OBÓZ w Rabce 🌞znajdziesz tu: //ksstaszewscy.pl/oboz/Rabka jak Islandia. Podbiegi na Maciejowej na I Mini-Obozie biegowym w Rabce. #obozgiegowy #bieganiepogorach #ksstaszewscy #islandiaRabka-Zdrój - dzień przed I Mini-Obozem Biegowym 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️Pobiegniemy po wiosnę 🌿☘️🌸🌻🌾🌞 #ksstaszewscy #obozbiegowy #bieganiepogorachGrupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻pokonała dziś po ➡️ 960 stopni na schodach pod Zamkiem Ujazdowskim uzupełniając trening ćwiczeniami na mini-plotkach. Kończyliśmy na nogach miękkich jak śnieg 🌨☃️😀 #bieganie #trening #treningwspolny #grupamlodziezy #agrykolaLatanie ✈️ Czyli dziennikarz przy pracy 😎 #bieganie #nietylkobieganie #trening #fitness #bungeefitness #bungeefitnesspolskaChłopaki po treningu. Jeden biegowym, drugi piłkarskim. #endorfiny #malyyoda #staszewskibiegaNajlepszy moment weekendu ❤️ #malyyoda #nietylkobieganie #bałwan #bałwanekWeekendowe długie wybieganie. Dotarłem do Konstancina i spotkałem zimę nad rzeczką opodal #bieganie #zima #uzdrowiskokonstancinI pomyśleć: dorośli ludzie. #ksstaszewscy #bieganie #treningwspolny #trening #grupamlodziezy