Top

Epizod łąkotka. Biforek. Studio Ajfon

KS Staszewscy / Blog  / Epizod łąkotka. Biforek. Studio Ajfon

Epizod łąkotka. Biforek. Studio Ajfon

Operacja łąkotka, dzień przed. Pytają mnie, czy się boję.

A ja się sam sobie dziwię, że nie. W ogóle. Nie dlatego, że jestem bohaterem, bo raczej mało jestem. Tylko nie włączają mi się emocje strachu. Włączają mi się emocje „nie mogę się doczekać”.

Trochę mi tylko opadła szczęka, jak zapytałem lekarza z Carolina Medical Center, doktora Łukasza, czy mam się bać. A on mi wyliczył jakie są ryzyka i jak się je szacuje w procentach. Choroba zakrzepowo-zatorowa – ryzyko 0,2-0,5 proc. Ja jestem taki optymistą, że uważam, że mnie akurat te procenty nie dotyczą (znacie to: wypadki to mają inni, nie my). Ale jestem też już na tyle mądry życiowo (niestety), żeby wiedzieć, że nie wszystko musi pójść idealnie.

Operację postaram się Wam pokazać w piątek. Moja Sportowa Żona będzie kręciła filmik, ja go zmontuję w szpitalnym łóżku (o ile nie będę wtedy wył z bólu, ale doktor Łukasz mówi, że nie). I kiedy ją pytają, czy nie zemdleje, to też odpowiada, że „nie może się doczekać”. Wyobrażacie sobie Kingę jako chirurga-ortopedę? Ja tak.

Jutro oddajcie mi proszę na blogu „czytelniczy czwartek”. Będzie jakieś wydanie specjalne z kliniki.

A teraz zwiastun tego, co ma się jutro dziać:

Do zobaczenia w świecie sprawnych kolan.

 

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Marzena
  18 stycznia 2017 at 19:04

  Powodzenia! Pewnej ręki u chirurga!
  Mam nadzieję, że film będzie nakręcony do końca. 😉

 • Anonim
  18 stycznia 2017 at 22:42

  Wojtek, mocno będę trzymał kciuki jutro!
  Przejeżdżam koło Karoliny codziennie ok. 8:15 – będę machał!
  Trzymaj się!

  PS. Wszyscy faceci zamykają oczy w czasie pobierania krwi? Bo i Wojtek i ja tak robimy…

 • pc
  19 stycznia 2017 at 07:01

  Z zewnątrz to tylko trzy małe dziurki przez które wprowadzane sa „szydełka”.inne operacje na kolana sa gorsze od strony wizualnej dla widzow -ja mialem nieszczęście obejrzeć z ciekawości jakas operacje acl włącznie z wyciąganiem i przygotowywaniem przeszczepu na dzien przed swoja;) ciekawsze rzeczy będą na nagraniu ze srodka kolana.powinni udostępnić płytę na życzenie.powodzenia i cierpliwosci w tych pierwszych tygodniach PO operacji.

 • gz_81
  19 stycznia 2017 at 08:44

  Powodzenia! Dobrze z oczu patrzy temu lekarzowi. Będzie ok!

 • dj rav
  19 stycznia 2017 at 09:17

  powodzenia!

 • kwasnaali
  19 stycznia 2017 at 11:51

  Wojtek dobrze będzie! masz w sumie jeszcze jedno kolano 😉

Dodaj komentarz

staszewskibiega
148
 Zdjęcia
345
 ludzie
275
 Następujący
Kto się ściga (albo ściga treningowo) na biegu z handicapem Dziesiątka do Dziesiątej w Lesie Kabackim w niedziele 23.10? Więcej: https://ksstaszewscy.pl/sportowa-niedziela-23-wrzesnia-2018/Grupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻na wtorkowym Treningu Wspólnym KS Staszewscy nie tylko biegała (podbiegi oraz tempo progowe), ale po raz kolejny zmierzyła się z wyzwaniami ➡️ ćwiczeń kalistenicznych #treningwspolny #motywacja #runishappiness #wiszenietezSensacja archeologiczna w dziedzinie rekreacji! Znalezione w Rabce Zdrój fotosy z pierwszej połowy XX wieku wskazują, iż już wtedy grupy młodzieży odbywały ćwiczenia hygieniczne na obozach sportowych. #ksstaszewscy #obozbiegowy #rabkazdroj #biegamyjakdzicy #grupamlodziezyZ rodziną podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciach. A najlepiej wchodzi się na Pilsko (1557 m npm)! #ksstaszewscy #wycieczkizdziećmi #szczytzdobytyWracam! Dzisiejsze Easy 🏃🏻w drodze do pracy. Poltorej godziny po 5:04 to ja dawno nie biegałem 😎 #running #working #ksstaszewscy #biegamdopracy #wysokieobcasyNa Treningu Wspólnym z KS Staszewscy #magnesia 👍😀🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Grupa Młodzieży na wtorkowym Treningu Wspólnym w deszczu i słońcu 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️ #treningobwodowy #rainbow #rainrun #ksstaszewscy #bieganie #wzmacnianie #koncertowa #grupamlodziezy #twardzielePodobno w sobotę #dzienojca To ja się już dziś pochwale ostatnim startem 🏃🏻syna 😁👍🏆🥈 #1mila #dzieci100m #srebrnymedal #ksstaszewscyGoniąc Asię Jóźwik. Sportowa niedziela, dobra zabawa. Bieg #1mila #ksstaszewscy #staszewskibiega #jozwikmakontuzje