Top

Fotoblog

KS Staszewscy / Blog  / Fotoblog

Fotoblog

Wakacje. Mamy właśnie trzy dni wakacji. W drodze na oboz biegowy w Rabce zatrzymaliśmy się na trzy dni w Jurze. 


Mały Yoda biega pod górę z niekłamanym, chce zdobywać. Jakbym widział małego siebie. Myślałem, że w XXI wieku takie dzieci się już nie rodzą. 


Piękna kobieta i piękny zamek. Zamek w ruinie. Kto zgadnie, który to? Bardzo warto zobaczyć, zdobyć, ucieszyć sie dziką historią, zanim go odbudują.


Poranne podbiegi pod skałą. Pamiętaj nie tylko na wakacjach: masz mało czasu, robisz podbiegi. Umówiliśmy się z Moją Sportową Żoną, że we wtorek ona robi wybieganie, ja sie regeneruję przed obozem, ale w środę ja biegnę na długie pożegnanie z okolicą. 


Z nosidłem docieramy na Sokolice w Dolinie Będkowskiej. Nauka na dzieciach z XX wieku, przynajmniej moich dzieciach z Xx wieku: lepiej nosić za długo, żeby samo prosiło o chodzenie, niż odwrotnie.


Zejście z adrenaliną. Pamiętaj: lepiej wejść trudniejszą drogą, a zejść łatwiejszą niż odwrotnie. My nie pamiętaliśmy.


Dolina Kobylańska, dużo fajniejsza, dziksza, bardziej kameralna i bardziej dostępna od Będkowskiej. Czasu starczyło nam tylko na podziwianie z dołu. Zagadka: gdzie jest człowiek?

To są moje wymarzone wakacje. Do pełni brakuje tu jeszcze Radziejowej, Pilska, Wielkiej Raczy i Krutyni, którą można by jutro dopłynąć do jeziora Bełdany.

A wasze?

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Marzena
  24 lipca 2017 at 19:43

  Ogrodzieniec?

 • Gerard
  24 lipca 2017 at 20:02

  Olsztyn.

 • biega_czu
  24 lipca 2017 at 20:03

  Olsztyn

 • Staszewski
  24 lipca 2017 at 20:43

  Brawo Wy! Podejście na zamek w Olszynie (moje zdjęcie z Yodą). A zamek w Ogrodziencu

Dodaj komentarz

staszewskibiega
140
 Zdjęcia
307
 ludzie
248
 Następujący
Goniąc Asię Jóźwik. Sportowa niedziela, dobra zabawa. Bieg #1mila #ksstaszewscy #staszewskibiega #jozwikmakontuzjeSprawność ogólna na plotkach. #treningwspolny #grupamlodziezyZdradźmy w końcu tajemnicę naszego złota 🏆🥇 w Ekidenie tydzień temu w kategorii #biegamdobrze‼️Selfie z Robertem Korzeniowskim 🏃🏻🏃🏻przed startem 😉 A na serio: ciągle tym żyjemy 😁👍🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻Po co robić teraz siłę dynamiczną❓ Bo teraz jest ona najbardziej potrzebna, na startach na 5 albo 10 km‼️Jeśli chodziłes na siłownie w zimie, to myślisz, ze twoje mięśnie to pamietaja⁉️
#ksstaszewscy #treningwspolny #siladynamiczna #pilkilekarskie #grupamlodziezyKasia. Podopieczna. Parkrun, 5 km, maj 2018Kto pierze buty w pralce? Więcej na blogu StaszewskiBiega.pl #butywpralce #zonapedantka#flaga #ksstaszewscy #kibicowanie2018 #podejdzdonas10 km w Grand Prix Kabat zgodnie z planem 😎 Drugie miejsce w kategorii wiekowej, więc trzeba walczyć 🏆Plan: start w zawodach 1 Mila❗️ Marzenie: start w serii, którą poprowadzi sama Joasia Jóźwik‼️ Trzeba nagrać „filmik przekonujący” (do 30”) oznaczyć go #1mila, #zlotamila - i czekac, czy znajdzie się w 25 szczęśliwców wybranych przez #JJ do jej serii❤️
Namawiamy wszystkich 🏃🏻🏃🏼‍♀️Podopiecznych KS Staszewscy - weźcie udział w tym konkursie, wrzućcie swoje filmiki z 2 #. Może zrobimy sobie małe zawody w bezpośrednim starciu 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻 👍