Top

Fotoblog

KS Staszewscy / Blog  / Fotoblog

Fotoblog

Wakacje. Mamy właśnie trzy dni wakacji. W drodze na oboz biegowy w Rabce zatrzymaliśmy się na trzy dni w Jurze. 


Mały Yoda biega pod górę z niekłamanym, chce zdobywać. Jakbym widział małego siebie. Myślałem, że w XXI wieku takie dzieci się już nie rodzą. 


Piękna kobieta i piękny zamek. Zamek w ruinie. Kto zgadnie, który to? Bardzo warto zobaczyć, zdobyć, ucieszyć sie dziką historią, zanim go odbudują.


Poranne podbiegi pod skałą. Pamiętaj nie tylko na wakacjach: masz mało czasu, robisz podbiegi. Umówiliśmy się z Moją Sportową Żoną, że we wtorek ona robi wybieganie, ja sie regeneruję przed obozem, ale w środę ja biegnę na długie pożegnanie z okolicą. 


Z nosidłem docieramy na Sokolice w Dolinie Będkowskiej. Nauka na dzieciach z XX wieku, przynajmniej moich dzieciach z Xx wieku: lepiej nosić za długo, żeby samo prosiło o chodzenie, niż odwrotnie.


Zejście z adrenaliną. Pamiętaj: lepiej wejść trudniejszą drogą, a zejść łatwiejszą niż odwrotnie. My nie pamiętaliśmy.


Dolina Kobylańska, dużo fajniejsza, dziksza, bardziej kameralna i bardziej dostępna od Będkowskiej. Czasu starczyło nam tylko na podziwianie z dołu. Zagadka: gdzie jest człowiek?

To są moje wymarzone wakacje. Do pełni brakuje tu jeszcze Radziejowej, Pilska, Wielkiej Raczy i Krutyni, którą można by jutro dopłynąć do jeziora Bełdany.

A wasze?

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Marzena
  24 lipca 2017 at 19:43

  Ogrodzieniec?

 • Gerard
  24 lipca 2017 at 20:02

  Olsztyn.

 • biega_czu
  24 lipca 2017 at 20:03

  Olsztyn

 • Staszewski
  24 lipca 2017 at 20:43

  Brawo Wy! Podejście na zamek w Olszynie (moje zdjęcie z Yodą). A zamek w Ogrodziencu

Dodaj komentarz

staszewskibiega
130
 Zdjęcia
262
 ludzie
206
 Następujący
Mini-obóz biegowy 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️w Rabce czyli jak zostawiliśmy w górach ⛰zimę i przynieśliśmy Wam wiosnę. A zapisy na LETNI OBÓZ w Rabce 🌞znajdziesz tu: //ksstaszewscy.pl/oboz/Rabka jak Islandia. Podbiegi na Maciejowej na I Mini-Obozie biegowym w Rabce. #obozgiegowy #bieganiepogorach #ksstaszewscy #islandiaRabka-Zdrój - dzień przed I Mini-Obozem Biegowym 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️Pobiegniemy po wiosnę 🌿☘️🌸🌻🌾🌞 #ksstaszewscy #obozbiegowy #bieganiepogorachGrupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻pokonała dziś po ➡️ 960 stopni na schodach pod Zamkiem Ujazdowskim uzupełniając trening ćwiczeniami na mini-plotkach. Kończyliśmy na nogach miękkich jak śnieg 🌨☃️😀 #bieganie #trening #treningwspolny #grupamlodziezy #agrykolaLatanie ✈️ Czyli dziennikarz przy pracy 😎 #bieganie #nietylkobieganie #trening #fitness #bungeefitness #bungeefitnesspolskaChłopaki po treningu. Jeden biegowym, drugi piłkarskim. #endorfiny #malyyoda #staszewskibiegaNajlepszy moment weekendu ❤️ #malyyoda #nietylkobieganie #bałwan #bałwanekWeekendowe długie wybieganie. Dotarłem do Konstancina i spotkałem zimę nad rzeczką opodal #bieganie #zima #uzdrowiskokonstancinI pomyśleć: dorośli ludzie. #ksstaszewscy #bieganie #treningwspolny #trening #grupamlodziezy