Top

Szykuj się z nami. StudioAjfon

KS Staszewscy / Blog  / Szykuj się z nami. StudioAjfon

Szykuj się z nami. StudioAjfon

Dzisiaj nie będzie filmiku „Jak się robi fajne ćwiczenie – tak się robi fajne ćwiczenie”. Moja Sportowa Żona ma wolne, bolą ją zresztą achillesy po niedzielnym starcie.

Dziś filmik „Szykuj się na Krynicę”. Zdjęcie otwarciowe – z Biegu Siedmiu Dolin, godzinę po świcie, 25 kilometr, okolice Hali Łabowskiej.

Akcję ogłosiliśmy wczoraj, mamy pierwsze zgłoszenia, ale mamy też pomysł na to, jak (wirtualnie) poprowadzić na 8. PKO Festiwal Biegowy w Krynicy jeszcze większą grupę chętnych niż cztery osoby, o których myśleliśmy początkowo. A dla czwórki pełny pakiet – opieka trenerska, plany treningowe, Trening Wspólny co drugi wtorek na Agrykoli i pakiet na wybrane biegi Festiwalu. Więc czekamy na twoje zgłoszenie – ankieta do wypełnienia jest TUTAJ.

A w Studio Ajfon widzimy to tak:

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Pjachu
  23 marca 2017 at 17:03

  Nie ma problemu z Maćkiem i Koralem – trzy lata temu mieliśmy 4.02 i potężną naukę co do zbiegania. Po wepchaniu wózka do Romy ruszyłem ostro w dół i padłem… kurcze ścięły mnie zupełnie. Musiałem to roztruchtać i dopiero zastartowałem. Zbieg do Krynicy jest fantastyczny. Pędziliśmy jak wariaci.
  Stąd chęć złamania czwórki na tej trasie. Zwykły maraton biegamy poniżej 🙂
  Treneiro – wyzwaniem na maj jest podhalański, który dobrze znasz. Jak będzie pogoda, to zawalczymy 😉
  Wiem, wiem – nie będzie łatwo
  Ale od dwóch miesięcy nie biegam, tylko trenuję. Mam plan i się go trzymam.

Dodaj komentarz

staszewskibiega
130
 Zdjęcia
262
 ludzie
206
 Następujący
Mini-obóz biegowy 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️w Rabce czyli jak zostawiliśmy w górach ⛰zimę i przynieśliśmy Wam wiosnę. A zapisy na LETNI OBÓZ w Rabce 🌞znajdziesz tu: //ksstaszewscy.pl/oboz/Rabka jak Islandia. Podbiegi na Maciejowej na I Mini-Obozie biegowym w Rabce. #obozgiegowy #bieganiepogorach #ksstaszewscy #islandiaRabka-Zdrój - dzień przed I Mini-Obozem Biegowym 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️Pobiegniemy po wiosnę 🌿☘️🌸🌻🌾🌞 #ksstaszewscy #obozbiegowy #bieganiepogorachGrupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻pokonała dziś po ➡️ 960 stopni na schodach pod Zamkiem Ujazdowskim uzupełniając trening ćwiczeniami na mini-plotkach. Kończyliśmy na nogach miękkich jak śnieg 🌨☃️😀 #bieganie #trening #treningwspolny #grupamlodziezy #agrykolaLatanie ✈️ Czyli dziennikarz przy pracy 😎 #bieganie #nietylkobieganie #trening #fitness #bungeefitness #bungeefitnesspolskaChłopaki po treningu. Jeden biegowym, drugi piłkarskim. #endorfiny #malyyoda #staszewskibiegaNajlepszy moment weekendu ❤️ #malyyoda #nietylkobieganie #bałwan #bałwanekWeekendowe długie wybieganie. Dotarłem do Konstancina i spotkałem zimę nad rzeczką opodal #bieganie #zima #uzdrowiskokonstancinI pomyśleć: dorośli ludzie. #ksstaszewscy #bieganie #treningwspolny #trening #grupamlodziezy