Top

Szykuj się z nami. StudioAjfon

KS Staszewscy / Blog  / Szykuj się z nami. StudioAjfon

Szykuj się z nami. StudioAjfon

Dzisiaj nie będzie filmiku „Jak się robi fajne ćwiczenie – tak się robi fajne ćwiczenie”. Moja Sportowa Żona ma wolne, bolą ją zresztą achillesy po niedzielnym starcie.

Dziś filmik „Szykuj się na Krynicę”. Zdjęcie otwarciowe – z Biegu Siedmiu Dolin, godzinę po świcie, 25 kilometr, okolice Hali Łabowskiej.

Akcję ogłosiliśmy wczoraj, mamy pierwsze zgłoszenia, ale mamy też pomysł na to, jak (wirtualnie) poprowadzić na 8. PKO Festiwal Biegowy w Krynicy jeszcze większą grupę chętnych niż cztery osoby, o których myśleliśmy początkowo. A dla czwórki pełny pakiet – opieka trenerska, plany treningowe, Trening Wspólny co drugi wtorek na Agrykoli i pakiet na wybrane biegi Festiwalu. Więc czekamy na twoje zgłoszenie – ankieta do wypełnienia jest TUTAJ.

A w Studio Ajfon widzimy to tak:

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Pjachu
  23 marca 2017 at 17:03

  Nie ma problemu z Maćkiem i Koralem – trzy lata temu mieliśmy 4.02 i potężną naukę co do zbiegania. Po wepchaniu wózka do Romy ruszyłem ostro w dół i padłem… kurcze ścięły mnie zupełnie. Musiałem to roztruchtać i dopiero zastartowałem. Zbieg do Krynicy jest fantastyczny. Pędziliśmy jak wariaci.
  Stąd chęć złamania czwórki na tej trasie. Zwykły maraton biegamy poniżej 🙂
  Treneiro – wyzwaniem na maj jest podhalański, który dobrze znasz. Jak będzie pogoda, to zawalczymy 😉
  Wiem, wiem – nie będzie łatwo
  Ale od dwóch miesięcy nie biegam, tylko trenuję. Mam plan i się go trzymam.

Dodaj komentarz

staszewskibiega
148
 Zdjęcia
345
 ludzie
275
 Następujący
Kto się ściga (albo ściga treningowo) na biegu z handicapem Dziesiątka do Dziesiątej w Lesie Kabackim w niedziele 23.10? Więcej: https://ksstaszewscy.pl/sportowa-niedziela-23-wrzesnia-2018/Grupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻na wtorkowym Treningu Wspólnym KS Staszewscy nie tylko biegała (podbiegi oraz tempo progowe), ale po raz kolejny zmierzyła się z wyzwaniami ➡️ ćwiczeń kalistenicznych #treningwspolny #motywacja #runishappiness #wiszenietezSensacja archeologiczna w dziedzinie rekreacji! Znalezione w Rabce Zdrój fotosy z pierwszej połowy XX wieku wskazują, iż już wtedy grupy młodzieży odbywały ćwiczenia hygieniczne na obozach sportowych. #ksstaszewscy #obozbiegowy #rabkazdroj #biegamyjakdzicy #grupamlodziezyZ rodziną podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciach. A najlepiej wchodzi się na Pilsko (1557 m npm)! #ksstaszewscy #wycieczkizdziećmi #szczytzdobytyWracam! Dzisiejsze Easy 🏃🏻w drodze do pracy. Poltorej godziny po 5:04 to ja dawno nie biegałem 😎 #running #working #ksstaszewscy #biegamdopracy #wysokieobcasyNa Treningu Wspólnym z KS Staszewscy #magnesia 👍😀🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Grupa Młodzieży na wtorkowym Treningu Wspólnym w deszczu i słońcu 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️ #treningobwodowy #rainbow #rainrun #ksstaszewscy #bieganie #wzmacnianie #koncertowa #grupamlodziezy #twardzielePodobno w sobotę #dzienojca To ja się już dziś pochwale ostatnim startem 🏃🏻syna 😁👍🏆🥈 #1mila #dzieci100m #srebrnymedal #ksstaszewscyGoniąc Asię Jóźwik. Sportowa niedziela, dobra zabawa. Bieg #1mila #ksstaszewscy #staszewskibiega #jozwikmakontuzje