Top

Szykuj się z nami. StudioAjfon

KS Staszewscy / Blog  / Szykuj się z nami. StudioAjfon

Szykuj się z nami. StudioAjfon

Dzisiaj nie będzie filmiku “Jak się robi fajne ćwiczenie – tak się robi fajne ćwiczenie”. Moja Sportowa Żona ma wolne, bolą ją zresztą achillesy po niedzielnym starcie.

Dziś filmik “Szykuj się na Krynicę”. Zdjęcie otwarciowe – z Biegu Siedmiu Dolin, godzinę po świcie, 25 kilometr, okolice Hali Łabowskiej.

Akcję ogłosiliśmy wczoraj, mamy pierwsze zgłoszenia, ale mamy też pomysł na to, jak (wirtualnie) poprowadzić na 8. PKO Festiwal Biegowy w Krynicy jeszcze większą grupę chętnych niż cztery osoby, o których myśleliśmy początkowo. A dla czwórki pełny pakiet – opieka trenerska, plany treningowe, Trening Wspólny co drugi wtorek na Agrykoli i pakiet na wybrane biegi Festiwalu. Więc czekamy na twoje zgłoszenie – ankieta do wypełnienia jest TUTAJ.

A w Studio Ajfon widzimy to tak:

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Pjachu
  23 marca 2017 at 17:03

  Nie ma problemu z Maćkiem i Koralem – trzy lata temu mieliśmy 4.02 i potężną naukę co do zbiegania. Po wepchaniu wózka do Romy ruszyłem ostro w dół i padłem… kurcze ścięły mnie zupełnie. Musiałem to roztruchtać i dopiero zastartowałem. Zbieg do Krynicy jest fantastyczny. Pędziliśmy jak wariaci.
  Stąd chęć złamania czwórki na tej trasie. Zwykły maraton biegamy poniżej 🙂
  Treneiro – wyzwaniem na maj jest podhalański, który dobrze znasz. Jak będzie pogoda, to zawalczymy 😉
  Wiem, wiem – nie będzie łatwo
  Ale od dwóch miesięcy nie biegam, tylko trenuję. Mam plan i się go trzymam.

Dodaj komentarz

staszewskibiega_ksstaszewscy
167
 Zdjęcia
449
 ludzie
563
 Następujący
Podaruj bliskim BIEGANIE 🏃🏼‍♀️🏃🏻🎁🌲 Kliknij i będziesz mieć super prezent do wydrukowania w kilkadziesiąt minut 👍📲❤️ https://ksstaszewscy.pl/bon-prezentowy-na-bieganie/ #bieganie #podchoinka #bonprezentowy #voucher #nowapasja #zmianaFinisz dzisiejszej 10do10 czyli treningowego wyścigu na 10 km do wspólnej mety w Lesie Kabackim. Wyniki za pół godziny na KS Staszewscy - Trenuj Bieganie na FB. Dzięki za wspólne emocje 😃 #ksstaszewscy #10do10 #laskabacki #powitaniezimyStartowaliśmy w pierwszym, premierowym parkrunie Warszawa Pole Mokotowskie (każda sobota 9.00). Szybka piątka. Przynajmniej dla naszej Podopiecznej Iwony (górne zdjęcia), która pobiegła ok. 22:30 i wyprzedziła trenerkę Kingę (która robiła trening progowy). Eliza (dolne foto) - trening easy. A trener Wojtek - trening porażki na początek sezonu, nie byłem nawet w dwudziestce. Tak się zaczyna praca pod wiosenne medale 👍 #parkrunpolemokotowskie #ksstaszewscy #staszewskibiega #odfakapudosukcesuOdkrycie tygodnia: woda z cytryną jest pyszna. Trzeba tylko odstawić cukier i za jakiś czas woda z cytryną przestaje być kwaśna, staje się pachnąca, aromatyczna, lemoniadowa. Towarzyszy mi dziś w pracy i czuję, że zaproszę ją na stałe do swojego życia 💻🏃🏻📲😀👍Tak było w marcu’18 na mini-obozie biegowym. Uwielbiam to zdjęcie, my styrani podbiegami w brei, krajobraz polodowcowy. Tak będzie pewnie na mini-obozie w marcu’19. 🏃🏼‍♀️Zapisy otwarte: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-2018/ 🏃🏼‍♀️A tu krótka literatura na blogu: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-bedzie-w-marcu/ 🏃🏼‍♀️A kto powiedział, ze przy minus 5 nie jeździ się na rowerze? Na pewno Mały Yoda o tym nie słyszał. #mroz #rower #hardcoreowychlopczykMój syn ma na imię Yoda. Drugie imię. Jak to się stało, co na to Rada Języka Polskiego, a co USC - na blogu: https://ksstaszewscy.pl/maly-yoda-z-warszawy/ #staszewskibiega #ksstaszewscy #malyyoda #wyroznijsieDzisiejszy #parkrunursynów w obiektywie wolontariusza 😎 Na ostatnim zdjęciu asystent 😘 wsiada na rower 👍I ❤️ Veturilo. Roztrenowanie w drodze do pracy: #rowermiejski #warszawa #skarpawarszawska #przyrodawmiescie #ksstaszewscy