Jak się ubrać zimą na bieganie – zapytała nasza zawieszona Podopieczna Agnieszka. Przyszła na jeden trening wspólny, zwierzyła się, że nie wiedziała jak się ubrać (ale się jednak ubrała). No i zainspirowała nas do nakręcenia filmiku.
Macie dzieci? Duże? To spytajcie je, co to jest Musical.ly. Myśmy się dowiedzieli od córki gimnazjalistki, która szlifuje warsztat w tej dziedzinie jeszcze mocniej niż z biologii, chemii i fizyki, a ma zresztą w szkole nadspodziewanie dobre stopnie. I ostatnią godzinę spędziliśmy na integracji rodzinnej – córka reżyserka i operatorka ajfona, Moja Sportowa Żona w roli głównej i ja jako asystent rzucenia czapki.
Efekt wyszedł taki:
Rob, jesteś jasnowidzem…
Twój Styl…gratulacje
Wojtek, wracajac do wczesniejszego odcinka, to do nauki angielskiego radze zarudnic jakiegos lektora (trenera). Chyba ze potrzebujesz angielskiego na emeryturze to co innego, mozesz sobie siedziec i zawijac slowka w sreberka 😉
@Beztlen – witaj w nowym roku 🙂
@Jastrząb – moje próby nauczenia się angielskiego (z trenerami również) są równie nieudane, jak próby opanowania kraula. Ponieważ uwielbiam ajfona, apki, technologie, to postanowiłem się tym angielskim bawić. A może przy okazji poukładają mi się jakieś klocki w głowie albo nowe uzupełnią luki. Na zapisanie się na lekcje, odrabianie ich nie mam czasu. Przyjemniej jest odpalić codziennie wieczorem apkę na 10 minut. A co to da – zobaczymy