Top

Deska ze śrubą. Studio Ajfon

KS Staszewscy / Blog  / Deska ze śrubą. Studio Ajfon

Deska ze śrubą. Studio Ajfon

Deska nie musi być nudna. Deska Mojej Sportowej Żony to wstęga Mobiusa ćwiczeń lekkoatletycznych. Jest wykręcona jak śruba wchodząca we wszystkie mięśnie jednocześnie.

Od tego tygodnia w mojej rehabilitacji kluczowe staje się słowo stabilizacja. Biegacz nie kulturysta. Wzmacnia mięśnie nie po to, żeby mieć buły na ramionach, tylko żeby mieć silniejsze mięśnie do biegania. Ale także – i to także ostatnio doceniam coraz bardziej – żeby mieć ustabilizowaną pozycję i prawidłową mechanikę ruchu.

Deska MSŻ na stabilizację wygląda tak:

Bo deska nie musi być nudna 🙂 Deska ze śrubą. Studio Ajfon. Więcej filmów co środę na blogu StaszewskiBiega.pl

A post shared by Wojciech Staszewski (@staszewskibiega) on

8-10 powtórzeń kolana w serii to już dużo. Oczywiście robimy to najpierw na jedną, potem na drugą stronę. 3-4 serie – i nazajutrz poczujesz Mobiusa (niematematycy: google) w mięśniach.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Raf
  2 marca 2017 at 09:08

  Wojtku
  W połowie filmu słychać ‚nie dam rady’.
  Jak patrzę na to ćwiczenie, to też mi się zdaje, że nie dam rady 🙂
  Dzięki za filmiki instruktażowe.

 • Staszewski
  2 marca 2017 at 11:25

  @Raf – rzeczywiście 🙂 Ale wierz mi, ze to nie było przy pierwszym powtórzeniu

 • MSŻ
  2 marca 2017 at 11:48

  Staszewski mnie męczy różnymi kadrami i przy kilkudziesięciu powtórzeniach nie daję już rady, a trza się uśmiechać do kamery ;). Te filmiki to naprawdę porządny trening. Deskę – pierwszy film nagrywaliśmy 1,2 h serio!
  MSŻ

 • Staszewski
  2 marca 2017 at 19:21

  Dorota – to do dzieła. Zmęczysz się jeszcze lepiej 🙂

Dodaj komentarz

staszewskibiega
130
 Zdjęcia
262
 ludzie
204
 Następujący
Mini-obóz biegowy 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️w Rabce czyli jak zostawiliśmy w górach ⛰zimę i przynieśliśmy Wam wiosnę. A zapisy na LETNI OBÓZ w Rabce 🌞znajdziesz tu: //ksstaszewscy.pl/oboz/Rabka jak Islandia. Podbiegi na Maciejowej na I Mini-Obozie biegowym w Rabce. #obozgiegowy #bieganiepogorach #ksstaszewscy #islandiaRabka-Zdrój - dzień przed I Mini-Obozem Biegowym 🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️Pobiegniemy po wiosnę 🌿☘️🌸🌻🌾🌞 #ksstaszewscy #obozbiegowy #bieganiepogorachGrupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻pokonała dziś po ➡️ 960 stopni na schodach pod Zamkiem Ujazdowskim uzupełniając trening ćwiczeniami na mini-plotkach. Kończyliśmy na nogach miękkich jak śnieg 🌨☃️😀 #bieganie #trening #treningwspolny #grupamlodziezy #agrykolaLatanie ✈️ Czyli dziennikarz przy pracy 😎 #bieganie #nietylkobieganie #trening #fitness #bungeefitness #bungeefitnesspolskaChłopaki po treningu. Jeden biegowym, drugi piłkarskim. #endorfiny #malyyoda #staszewskibiegaNajlepszy moment weekendu ❤️ #malyyoda #nietylkobieganie #bałwan #bałwanekWeekendowe długie wybieganie. Dotarłem do Konstancina i spotkałem zimę nad rzeczką opodal #bieganie #zima #uzdrowiskokonstancinI pomyśleć: dorośli ludzie. #ksstaszewscy #bieganie #treningwspolny #trening #grupamlodziezy