Top

Deska ze śrubą. Studio Ajfon

KS Staszewscy / Blog  / Deska ze śrubą. Studio Ajfon

Deska ze śrubą. Studio Ajfon

Deska nie musi być nudna. Deska Mojej Sportowej Żony to wstęga Mobiusa ćwiczeń lekkoatletycznych. Jest wykręcona jak śruba wchodząca we wszystkie mięśnie jednocześnie.

Od tego tygodnia w mojej rehabilitacji kluczowe staje się słowo stabilizacja. Biegacz nie kulturysta. Wzmacnia mięśnie nie po to, żeby mieć buły na ramionach, tylko żeby mieć silniejsze mięśnie do biegania. Ale także – i to także ostatnio doceniam coraz bardziej – żeby mieć ustabilizowaną pozycję i prawidłową mechanikę ruchu.

Deska MSŻ na stabilizację wygląda tak:

Bo deska nie musi być nudna 🙂 Deska ze śrubą. Studio Ajfon. Więcej filmów co środę na blogu StaszewskiBiega.pl

A post shared by Wojciech Staszewski (@staszewskibiega) on

8-10 powtórzeń kolana w serii to już dużo. Oczywiście robimy to najpierw na jedną, potem na drugą stronę. 3-4 serie – i nazajutrz poczujesz Mobiusa (niematematycy: google) w mięśniach.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Raf
  2 marca 2017 at 09:08

  Wojtku
  W połowie filmu słychać ‚nie dam rady’.
  Jak patrzę na to ćwiczenie, to też mi się zdaje, że nie dam rady 🙂
  Dzięki za filmiki instruktażowe.

 • Staszewski
  2 marca 2017 at 11:25

  @Raf – rzeczywiście 🙂 Ale wierz mi, ze to nie było przy pierwszym powtórzeniu

 • MSŻ
  2 marca 2017 at 11:48

  Staszewski mnie męczy różnymi kadrami i przy kilkudziesięciu powtórzeniach nie daję już rady, a trza się uśmiechać do kamery ;). Te filmiki to naprawdę porządny trening. Deskę – pierwszy film nagrywaliśmy 1,2 h serio!
  MSŻ

 • Staszewski
  2 marca 2017 at 19:21

  Dorota – to do dzieła. Zmęczysz się jeszcze lepiej 🙂

Dodaj komentarz

staszewskibiega
147
 Zdjęcia
345
 ludzie
272
 Następujący
Grupa młodzieży 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻na wtorkowym Treningu Wspólnym KS Staszewscy nie tylko biegała (podbiegi oraz tempo progowe), ale po raz kolejny zmierzyła się z wyzwaniami ➡️ ćwiczeń kalistenicznych #treningwspolny #motywacja #runishappiness #wiszenietezSensacja archeologiczna w dziedzinie rekreacji! Znalezione w Rabce Zdrój fotosy z pierwszej połowy XX wieku wskazują, iż już wtedy grupy młodzieży odbywały ćwiczenia hygieniczne na obozach sportowych. #ksstaszewscy #obozbiegowy #rabkazdroj #biegamyjakdzicy #grupamlodziezyZ rodziną podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciach. A najlepiej wchodzi się na Pilsko (1557 m npm)! #ksstaszewscy #wycieczkizdziećmi #szczytzdobytyWracam! Dzisiejsze Easy 🏃🏻w drodze do pracy. Poltorej godziny po 5:04 to ja dawno nie biegałem 😎 #running #working #ksstaszewscy #biegamdopracy #wysokieobcasyNa Treningu Wspólnym z KS Staszewscy #magnesia 👍😀🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻Grupa Młodzieży na wtorkowym Treningu Wspólnym w deszczu i słońcu 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♀️ #treningobwodowy #rainbow #rainrun #ksstaszewscy #bieganie #wzmacnianie #koncertowa #grupamlodziezy #twardzielePodobno w sobotę #dzienojca To ja się już dziś pochwale ostatnim startem 🏃🏻syna 😁👍🏆🥈 #1mila #dzieci100m #srebrnymedal #ksstaszewscyGoniąc Asię Jóźwik. Sportowa niedziela, dobra zabawa. Bieg #1mila #ksstaszewscy #staszewskibiega #jozwikmakontuzjeSprawność ogólna na plotkach. #treningwspolny #grupamlodziezy