Top

Deska ze śrubą. Studio Ajfon

KS Staszewscy / Blog  / Deska ze śrubą. Studio Ajfon

Deska ze śrubą. Studio Ajfon

Deska nie musi być nudna. Deska Mojej Sportowej Żony to wstęga Mobiusa ćwiczeń lekkoatletycznych. Jest wykręcona jak śruba wchodząca we wszystkie mięśnie jednocześnie.

Od tego tygodnia w mojej rehabilitacji kluczowe staje się słowo stabilizacja. Biegacz nie kulturysta. Wzmacnia mięśnie nie po to, żeby mieć buły na ramionach, tylko żeby mieć silniejsze mięśnie do biegania. Ale także – i to także ostatnio doceniam coraz bardziej – żeby mieć ustabilizowaną pozycję i prawidłową mechanikę ruchu.

Deska MSŻ na stabilizację wygląda tak:

Bo deska nie musi być nudna 🙂 Deska ze śrubą. Studio Ajfon. Więcej filmów co środę na blogu StaszewskiBiega.pl

A post shared by Wojciech Staszewski (@staszewskibiega) on

8-10 powtórzeń kolana w serii to już dużo. Oczywiście robimy to najpierw na jedną, potem na drugą stronę. 3-4 serie – i nazajutrz poczujesz Mobiusa (niematematycy: google) w mięśniach.

Share
Wojciech Staszewski

Komentarze:

 • Raf
  2 marca 2017 at 09:08

  Wojtku
  W połowie filmu słychać ‚nie dam rady’.
  Jak patrzę na to ćwiczenie, to też mi się zdaje, że nie dam rady 🙂
  Dzięki za filmiki instruktażowe.

 • Staszewski
  2 marca 2017 at 11:25

  @Raf – rzeczywiście 🙂 Ale wierz mi, ze to nie było przy pierwszym powtórzeniu

 • MSŻ
  2 marca 2017 at 11:48

  Staszewski mnie męczy różnymi kadrami i przy kilkudziesięciu powtórzeniach nie daję już rady, a trza się uśmiechać do kamery ;). Te filmiki to naprawdę porządny trening. Deskę – pierwszy film nagrywaliśmy 1,2 h serio!
  MSŻ

 • Staszewski
  2 marca 2017 at 19:21

  Dorota – to do dzieła. Zmęczysz się jeszcze lepiej 🙂

Dodaj komentarz

staszewskibiega_ksstaszewscy
163
 Zdjęcia
444
 ludzie
559
 Następujący
Tak było w marcu’18 na mini-obozie biegowym. Uwielbiam to zdjęcie, my styrani podbiegami w brei, krajobraz polodowcowy. Tak będzie pewnie na mini-obozie w marcu’19. 🏃🏼‍♀️Zapisy otwarte: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-2018/ 🏃🏼‍♀️A tu krótka literatura na blogu: https://ksstaszewscy.pl/mini-oboz-bedzie-w-marcu/ 🏃🏼‍♀️A kto powiedział, ze przy minus 5 nie jeździ się na rowerze? Na pewno Mały Yoda o tym nie słyszał. #mroz #rower #hardcoreowychlopczykMój syn ma na imię Yoda. Drugie imię. Jak to się stało, co na to Rada Języka Polskiego, a co USC - na blogu: https://ksstaszewscy.pl/maly-yoda-z-warszawy/ #staszewskibiega #ksstaszewscy #malyyoda #wyroznijsieDzisiejszy #parkrunursynów w obiektywie wolontariusza 😎 Na ostatnim zdjęciu asystent 😘 wsiada na rower 👍I ❤️ Veturilo. Roztrenowanie w drodze do pracy: #rowermiejski #warszawa #skarpawarszawska #przyrodawmiescie #ksstaszewscyWiesz, ze #roztrenowanie po sezonie to nie jest stracony czas? To szansa na nowe przyjemności. Radość z wykonania serii pompek na specjalnych uchwytach od @kinga_z_ks_staszewscy 😃 #bezcenne #bieganie #niebieganie #pompkiŁadniejsza twarz roztrenowania #niebiegamy #rower #randkazzonaWtorkowy #treningwspolny z #ksstaszewscy - na początek roztrenowania #tabata dla biegaczy. Tak skacze tylko #grupamlodziezy 🏃🏼‍♀️🏃🏻😃👍W drodze do pracy #roztrenowanie #rower #przyrodawmiescie